YAP YAP BİTMİYOR, YE YE DOYMUYOR…!!!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

2013 Yılında yapımına başlanan viyadüklerle beraber çevre yolu  üst geçitleri , peyzajı  ve düzenlemesi her ne hikmetse bir  türlü bitmiyor.

Kara yollarının  beceriksizliği ve yaptığı ucube bir yana dursun, Ömer GÜNEL ve iş bilmez avenesinin doymak bilmeyen hırsı ile, Çevre yolu  peyzaj ve düzenleme  işi adeta  yılan  hikayesine döndü.

Bilindiği üzere sözde Kuşadası giriş ve  çıkışlarını güzelleştirmek üzere MASON ve KUSAV’cı Levent KÖYLÜ ile ihale canavarı  ve KURUKAFACI Atilla YURTSEVER’in aklıyla, çevre yolunun  bakım ve yapımı  kara yollarından protokol ile  Kuşadası belediyesine devir edilmişti.

Devrin hemen ertesinde çokça konuşulan ve şaibeli olduğu söylenen bir ihale ile ihale canavarı  Kıyakçı Atilla’nın  kardeşine bol sıfırlı (YAKLAŞIK ON BİR MİLYON) TL. milyonlarca  liraya verilmişti.

Yaklaşık  üç yıldır bir türlü bitmek bilmeyen müfettişlerin ayıplı mal  raporuna rağmen düzeltilmeyen ihale süresince iki defa zam yapılan bu  yerin ( UFACIK ALAN ) bitirilemiyor  olması hem çevre sakin ve esnaflarını, bezdirmiş hemde Kuşadası halkı nezdinde milyonlarca liralık  harcamaya rağmen bitirilememiş olması kuşku ve  şüphe yaratmıştır.

Okuyucularımızın şikayeti ve talebi üzerine bizzat  gidip yerinde yaptığımız  araştırma ve lede ettiğimiz bilgilere göre Özer KAYALI döneminde özellikle  İki çeşmelik ve Cumhuriyet mahallesindeki kavşak  bitirilmiş her ne hikmetse  eskiyi yıkmakla meşhur Ömer GÜNEL ve avanesi  yapılmış yeri yıkmış olup bir dahada yapımı tamamlanmamıştır.

İhale şartnamesine göre kıyakçı Atilla’nın kardeşi olan FLORART ÇİÇEKÇİLİK  tarafından yapılması gereken yer eksik bıraktığı iş gibi yapılmayınca Belediye  ekipleri tarafından yapılmaya başlanmış  her ne hikmetse yap boz tahtasına çevrilen alan aylardır sözde çalışılmasına rağmen bitirilememiştir.

EYYYYY ÖMER GÜNELLLL  VE

EYYYY ÇAPSIZ LİYAKATSIZ İŞ BİLMEZ AVANESİ

Sözde  Kuşadası’nın giriş ve çıkışlarını güzelleştireceğiz diye  giriştiğiniz ve Kuşadası halkının milyonlarını  rant ve  israf uğruna heba ettiğiniz ufacık alanın önünden geçerken hiç mi yüzünüz kızarmıyor, hiç mi vicdanınız sızlamıyor.

Harcanan hiç edilen milyonların hesabını  sormak  hiç mi aklınıza gelmiyor ?

Sizlere  soruyoruz ;

Aklınızı mı yitirdiniz vicdanınızı mı ? 

YAP YAP BİTMİYOR, YE YE DOYMUYOR…!!!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!