1. Haberler
  2. Genel
  3. SEVGİLİ ÖMER

SEVGİLİ ÖMER

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayram vesilesi ile sana yazmadım. Kuşadası’nda belediye işçilerine parasız seninde yurt dışındaki özel tatilini bol purolu ve viskili günlerini zehir etmek istemedim.

Lakin bayram tatili bitti.

Biz mesaiye başladık senin olmadığın günlerde ;Kuşadası’nda gündem çok yoğun .

Kimisi peşkeş çektiğin top sahası ve eski belediye binasından söz ederken, kimileri büyük şehir ile olan kavgana değiniyor.,kimileri bedava şezlong ve otoparktan söz ederken kimileri,trafik çilesi susuzluk,alamadığı hizmetten dert yanıyor.

Birazcık rant, rüşvet,plaj şezlong şemsiye,büfe baraka,ballı maaş dağıttıkların kısmen savunurken bunlardan faydalanamayanlar da ya ortalığı geriyor yada kafasını kuma gömmüş durumda.

Kısaca Sevgili Ömer , havaların ısınmasıyla ortalık çok hararetlendi.

Özellikle maaşını alamayan ve bayram tatilini verdiğiniz azıcık avansla zehir zemberek geçiren belediye emekçileriyle tatil dönüşü zor günler geçireceğin aşikar.

Bununla birlikte Büyükşehirle kavgan trafik ve su çilesi, toplanamayan çöpler,nüfusu Birmilyon’u bulan şehir büfe ,baraka plaj ve tezgah bekleyen yalaka ve avanelerinle birlikte ballı maaş alan bankamatikçelirin de cabası.

Kısaca zor dostum zor.fakat bir nebzede olsa yardımcı olmak adına bu hararetli ve sıcak günleri biraz daha sakin ve sükunet içerisinde geçirmen için bir çift kelamım var.

Daha sonra yapılamayan hizmetler,ağır aksak yürüyen işler ve büyük şehirle kavgana değineceğim.

Fakat,ama, ve acilen çözmen n gereken en acil işin belediye emekçileri ile üç beş yalaka ve avantacı arasındaki uçurumu ortadan kaldırman.

Seçimden bu yana yaklaşık 3.Maaşı da yarım yamalak ve iki bayramı da belediye emekçilerine zehir ederek geçirtin. ( BELEDİYEDEN ALACAKLI OLANLARI BİR SÜRÜ MAĞDURU BİLE YAZMIYORUM, SEÇİMDEN ÖNCE MİLYON MİLYON ÇEKLER DAĞITTIĞIN YANDAŞLARIN HARİÇ.)

Bir nebzede olsa yürekleri ferahlatmak,Belediye personeline karşı kaybettiğin itibarını tekrar kazanmak adına sana ve bazı ballı maaş sahibi arkadaşlarına çok iş düşüyor.

Örneğin ;

Bir çok bankamatik memuru maaşlarını kesebilirsin.

Ve daha önemlisi meclis üyesi yada yönetim kademesinde yer alanların belediye kasasından elde ettiği haksız kazançları kısabilrisin.

Özellikle meclis üyesi olup da eşine,çocuklarına,kardeşlerine,veyahut birinci derece yakın akrabalarına sağladığın söylenen bankamatik memurluklarına son verebilirsin.

Hatta ve hatta, belki yüzün olmaz belkide bu yoğunluktan aklına gelmez diye biz bir hatırlatma gereği duyalım.

1-Meclis üyen S.Tümer APAYDIN halen ARYA Başkanı, ve maaşlı elmanın,

2-Meclis üyen Çağlayan ERDEM, ARYA’da yönetici kendisi maaşlı eşininde bankamatik memuru olduğu söyleniyor.

3- Meclis üyen Emre FAZLILAR’ın eşi ARYA şirketinde bankamatikçi,(Hatta reklam bilboard ve panolarının sorumlusu olduğu söyleniyor,hale hazırda Büyük şehir bunlara el koymuşken) meclis üyenin eşi işten el çektirilmeli.

4-Meclis üyen Nihal AKAR GÜLER, y _emek atölyesinde yiyici,kendisi ARYA’da işçi,belediyede meclis üyesi kızları ballı maaşlı sözde yönetici.

5-Meclis üyesi Ethem KERİM,daha diploması olmayan kızını sözleşmeli memur yapmıştın,hale hazırda babası meclis üyesi iken ve kızının sözleşmesi doluyorken yeni sözleşme pekte etik olmaz, ve sözleşmesi ivedilikle fesh edilmeli.

Sevgili Ömer, her ne kadar bütün bunları yapmak olmasa da her konuşmasında seni öve öve bitiremiyen dürüstlük ve ahlak dersi vermeye çalışan özellikle meclis üyelerinden dürüst,ahlaklı,ve etik değerlere saygılı birer birey olmaya davet ediyoruz.

Personellerin maaşını alamadığı yerde yöneticilerin ballı lokma sahibi olması ahlaken de siyaseten de insani olarak ta uygun değilidir.

ABİ’N ORHAN…..!!!!!!!!!!!!!

SEVGİLİ ÖMER

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!