1. Haberler
  2. Kuşadası Haberleri
  3. SAHİPSİZ  KUŞADASI…!!!

SAHİPSİZ  KUŞADASI…!!!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Değerli okuyucular bildiğiniz üzere Ömer GÜNEL giderayak Kuşadası’nı geleceğini sattı.

Satmakla da yetinmedi rant ve çıkar amacıyla şehrin kalbine adeta hançer sapladı.

Geçtiğimiz günlerde çıkarcı akıl hocalarının verdiği gazla vefa adı altında sözde eski sporculara maç yaptırıp yalaka ve avantacı takımına kendini alkışlatarak şehrin geleceğini çalma gayretini meşrulaştırma çabası yetmiyormuş gibi bu gün de belediye bütçesi ile veyahut kendi öz sermayesiyle 10 yılda çok rahat amorti edilebilecek kent meydanını 33 yıllığına peşkeş çektiğini ilan edercesine sosyal medya hesaplarından videolarla bir başarı hikâyesiymiş gibi yayınlar yaptı.

Ve maalesef ki aynı yalaka, yandaş, çıkarcı, ve avantacı takımı halkın feryadını ve gerçek Kuşadası sevdalılarının sesini duymayarak gene kendisini alkış yağmuruna tuttu.

Şimdi size sorarım ;

Elinizi vicdanınıza koyup ve beş dakika ahlaklı davranın.

Bu peşkeş  çekilme  hikayesi sizin öz malınızla öz kardeşiniz tarafından  aynı satma şekli  uygulanırsa kabul  edermisiniz ?

Hadi diyelim Ömer GÜNEL ve çıkarcı avenesi elde ettiği çıkar  uğruna böyle  bir  gaflet içerisinde  bulundu,

Ya  sizler, yalakalık olsun diye  alkış tutanlar, peşkeş çekilmeye  seyirci kalanlar, Allah tan  korkmuyor kuldan utanmıyor musunuz. ?

Çoluğunuzun  çocuğunuzun geleceği çalınırken nasıl seyirci kalır ve alkışlarsınız ?

Sizler sosyal medyadaki şak şakçı takımı  gerçekten neyi alkışladığınızı ve neyi desteklediğinizi biliyor musunuz ?

Sırf rant uğruna 120.000 Kuşadalının geleceği satılırken insanların gözlerinin içine baka  baka  yalan söylenirken sizler suça teşvik edip suç  işleyenleri alkışlayarak nereye varacağınızı  düşünüyorsunuz?

Alkışlayarak susarak destekleyerek sırf yalakalık olsun diye çok güzel olmuş diyerek hem Kuşadası halkının vicdanını sızlatıyor hem de kişiliğinizi ortaya koyuyorsunuz.

Azıcık vicdan ve merhametiniz kızacak yüzünüz sızlayacak kalbiniz var ise bu suça ortak olmayım teşvik etmeyin alkışlamayın desteklemeyin.

SAHİPSİZ  KUŞADASI…!!!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!