RANT KOKAN HAREKETLER

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Malum yaz başladı, Çalgılı  çengili ,Cazlı Cuzlu, bol KUSAVLI  rant kokan hareketlerle başladı.

Meşhur belediyemiz kerameti kendinden menkul KUSAV’ ile rant kokan hareketlere yeniden girişti.

    Yok Güvercinada dinletileri, yok Maffy Caz günleri ( Sahi Maffy’nin heykelini yaptırıyor dunuz yalan mı oldu ) yok halk konserleri derken,  halay başı KUSAV’cı MASON, yandaşı Gülden, ve organizatörler eşliğinde KUSAV’a rant, yandaşa kıyak Gülden ve Ulaş’a bol imtiyazlı günlerde başladı.

    Belediyemiz, sözde Büyükşehir ile beraber  kreması KUSAV’a pastası yandaşlara balıkçılar meydanında Halk konserlerine başladı.

    Gelin görün ki  ne halkı nede konseri, basbayağı yandaşlara her zamanki gibi yapılmış kıyak.Sözde konser alanı Yandaş işletmelerin masaları ile  donatılmış bildiğin içkili restoranda müzikli eğlence.

    Halk  nerede derseniz ? Kıyıda  köşede sahne arkasında  gelip geçerken kulak misafiri oluyor.Tamamıyla yandaşlara verilmiş veyahut da devri sağlanmış  işletmelerin gelirine gelir katmak için yapılan organizasyonlar gerçek halkında tepkisine neden  oluyor.

     Bir taraftan personel AŞ yöneticisine , diğer taraftan bacanağa, öteki yandan KUGİAD’cı kavafoğluna, öte yandan Balıkçı hali mucidi İlçe yöneticisine ve en önemlisi CHP’li MADO’culara devri edilen veya devri sağlanan  işletmelere yapılan  kıyağın Kuşadası ve  Kuşadası halkı ile  hiç bir alakası yoktur.

Halkın da tutumu  ve yorumları basbayağı ortada.

Eyyyyy !!!!  Sahte sosyal  demokratlar

    Eyyyyy!!!!  Sahte Demokratlar sözde halkçılar halk sizden hizmet istiyor, Çalgınızı  çenginizi yapın  , Rantını za rant katın fakat bu kendin delik deşik yollarını, Sivri sinekten geçilmeyen yollarını, toplanamayan çöplerini keşmekeş  olmuş trafiğini yazın ortasında devam eden  inşaatını görmezden gelmeyin.

Size bir  çift sözümüz var ;

    Allahtan korkmuyorsunuz, Kuldan damı utanmıyorsunuz ? Kuşadası halkı ve mağdur vatandaş  her gün sosyal medyada sayfalar dolusu yazılar, Belediyenize yazılı ve sözlü  şikayetler ediyor. Bu kadar vurdum duymaz, Bu kadar gafil , bu kadarda şaşkın olunmaz.

Son sözümüzde  MASON ve KUSAV’cı Levent ile imzacı Gülden’e İ

 Eyyy!! Köylü ,

    Evi ve arabayı yeniledin, bol bol manşetlere çıktın, rüştünü ve karizmanı ıspatladın, özel misafirlerine , eşine dostuna kıyaklar geçtin, Şu belediyenin sırtından düşsen de halk  biraz hizmet görse.

Eyyyy! İmzacı Gülden ;

    Evi aldın arabayı yeniledin, Eşine de işi sağladın forsun ve havanda yerinde, Çalgılı çengili konserlerde , Eşin dahil tam kadro personeline rakılı balıklı bol eğlencelerde  düzenliyorsun (Bütçesi KUSAV’dan tabi)  ama el  insaf, Attığın imzalar harcanan  milyonlar Kuşadası halkının. Gün gelir devran döner hesabı yarına kalır, ama yanına kalmaz.

Fakir fukaranın ahı, devletin de adaleti var. Er yada geç tecelli eder.   

RANT KOKAN HAREKETLER

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!