ÖTME  BÜLBÜL ÖTME

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın’ın demokrasi havarisi milletvekili Süleyman BÜLBÜL, Antalya Muratpaşa da yapılan meclis üyeliği önseçimini demokrasi şölenimiz devam ediyor diye paylaşmış.

İnsanda Allah korkusu yoksa bile kuldan utanması olur.

Sen koskoca Aydın ilinde Büyükşehir belediyesi hariç bütün belediye başkanlarının atanmasında etkili ol tek bir ilçede dahi önseçim sözcüğü kullanma ön seçim talebi olanların adeta kafasını kes partiden uzaklaşmasını sağla sonra başka illerde yapılan ön seçimleri destekle.

Bu ne  perhiz  bu ne  lahana turşusu.

Cumhuriyet halk partisi Aydın ve  ilçeleri belediye başkanları adaylarının atanmasındaki en etkili  kişilerden birisi olarak bilinen ve  Büyükşehir belediye  başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU’na karşı Bülent TEZCAN ile birlikte kurduğu  şer ittifakı ile tanınan Süleyman BÜLBÜL, Aydın ve ilçelerinde özellikle  Kuşadası, Söke ,Nazilli, ve Efeler ilçesinde atattırdığı adaylar ile  adeta deprem etkisi yaratan (NAZİLLİ GERİ ÇEKİLDİ DEĞİŞTİRİLDİ) Didim ve Germencik ilçelerinde kendi  adaylarının  atanması için çırpınan Cumhuriyet halk partisinin ikiye, üçe ve hatta  dörde  bölünmesini sağlayanların demokrasi dersi vermesi de ayrıca yadırganır.

Sevgili Süleyman BÜLBÜL ;

Aydın ve ilçelerini antidemokratik yöntemlerle, ticari ve keyfi muameleler sonu atanmasının sebebi siz ve  ortağınız Bülent TEZCAN değilmi dir. ?

Genel merkezinizin, meclis üyeliği için her ilçede üye bazlı ön seçim talimatına rağmen, bunu engelleyen zihniyetin bir parçası sizler değimlisiniz?

Birçok üyenizin talebi ve genel merkezinizin talimatına rağmen Aydın ili ve ilçelerinde yapılmayan ön seçinim sorumlusu değimlisiniz?

Üyenin ve aday adaylarının taleplerini görmezden gelen İl ve ilçe başkanlarına bir demokrasi dersi vermeyi düşünür müsünüz?

Ve size  son sorum.

İçinde bulunduğunuz ve yaklaşık 45.000 Cumhuriyet halk partili üyenin talebini hiçe sayıp Aydında  ön seçimi engellerken Antalya’dan yaptığınız paylaşımlar sizde bir  utanç ve arlanma  duygusu yaşatıyor mu ?

Seçim  faaliyetlerine  katılmıyorsunuz lakin katılmak zorunda kaldığınızda Cumhuriyet halk partililere verecek cevabınız  gözlerinin içine bakarak verecek cevabınız var mıdır ?

ÖTME  BÜLBÜL ÖTME

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!