ÖMER GÜNEL KADRO KIYIMINA DEVAM EDİYOR.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşanan  olumsuz hadiselerden sonra ne yapacağını adeta  şaşırmış durumda olan Ömer GÜNEL ve ekibi, başarısızlığını ört bas etmek için personel ve müdür kıyımına devam ediyor.

Mıcır ihalesinde Fatma  ÇANAKÇI, ve bazı memurları kamuoyu önünde yiyen  Ömer GÜNEL’in son kıyımı da temizlik işler müdürü Ceylan SARIGÖL oldu.

Özellikle  personel sözleşmeleri sürecince  Hidayet YAMAN’ın tutum ve davranışlarına karşı adeta  geri vitese takarak Büyükşehir belediye  başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU’nunda araya girmesiyle sendikanın bütün şartlarını kabul etmek zorunda kalan Ömer GÜNEL bu süreçte  gaf yaptığı söylenen personel AŞ yönetim kurulu başkanı Soner KAPLAN’ı pasifize etmişti.

Alınan grev kararlarına uymayan ve personele çalışması için baskı kurmaya çalışan temizlik işleri müdürü Ceylan SARIGÖL’de sendika başkanı Hidayet YAMAN la yaşadığı sorunlar neticesinde,  önce raporlu olarak izine ayrıldığı bildirilse de gerçeğin böyle olmadığı Büyükşehir’e iyi görünmek adına Ömer GÜNEL tarafından görevden alınacağı bildirildi.

Yerine Eski temizlik işleri müdürü İrem ŞAHİN’e müdürlük teklif edildiği , ŞAHİN’inde daha  önceki görevden alınma sebebi İhale  usulsüzlükleri  ve,

BÖH Komutanı  çöp işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Özgür BATÇIOĞLU’nun gerekçe göstererek görevi kabul etmediği , bunun üzerine devreye  giren ve her zaman  hizipçiliği ile ünlü KAYSI ALTI gurubunun sadık üyesi Feridun UZUN’un eşi olan Selma UZUNUN’da önerildiği, fakat bu önerinin tepki çeker düşüncesiyle Ömer GÜNEL tarafından red edildiği bildirildi.

Şimdi merakla beklenen Fahit AKKENTLİ ile  yaşanılan kavga  sonucu Ömer GÜNEL’in Atıl Ulaş BENGİ ile ilgili vereceği karar.

Her ne kadar Ömer GÜNEL Fatih AKKENTLİ ile mutluluk pozları verse de  Fatih AKKENTLİ ve Büyükşehir cephesinde Atıl Ulaş BENGİ’nin henüz affedilmediği bilgisi gelmekte.

 

 

ÖMER GÜNEL KADRO KIYIMINA DEVAM EDİYOR.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!