1. Haberler
  2. Kuşadası Haberleri
  3. MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHH…!!!

MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHH…!!!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ömer GÜNEL ve avanesi’ne maşallah demeye dilim varmıyor.

Daha iki gün evvel kadın kolları seçimi üzerinden takdir ederken akabinde yüzlece belge ve eleştiri telefonuyla karşılaşmak can sıkıcı olsa gerek.

Bir milyar üç yüzmilyon(1.300.000.00) TL bütçeden söz ederken üstüne Kuşadası’nın geleceğini satmak neyin nesi. ?

Daha iki ay evvel yeniden göreve seçilmiş bir belediye yönetiminin personel maaşlarını ödeyememesi üstüne üstlük hizmet yapamayacak duruma gelmesi yetmiyormuş gibi Kuşadası mülklerini yeniden satışa çıkartıp bütçe açığını gayrimenkul satarak kapatmak istemek en hafifinden aymazlıktır.

Ömer GÜNEL ve avanesi, Kuşadası’na beş yıl ihanet ettiniz,yağmaladınız,talan ettiniz,yandaşa peşkeş çektiniz.

Beş yılda sattığınız yüz yirmiden fazla gayrimenkul yetmedi yeni döneminin daha ikinci ayında on bir adet daha gayrimenkulü satışa çıkarttınız.

Eyyyyyyyyy özer KAYALI’nın cengaver meclis üyesi,Adanın öz evladı Mehmet GÜRBİLEK,

Eyyyyyyyyy sözde Kuşadası sevdalısı hizmet aşığı on dokuz adet kukla meclis üyesi

Eyyyyyyyyy,Aydın valiliği Kuşadası Kaymakamlığı,Ticaret odası başkanlığı, Esnaf odası başkanlığı, Şoförler odası başkanlığı ve diğer bütün STK’lar.

Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezi, ;Aydın Büyükşehir Belediye başkanlığı,Yiyici tayfa millet vekilleri veAKP’nin belediyeleri eleştirirken bangır bangır bağaran Özgür ÖZEL,bu talana bu yağmalamaya, bu aymazlağa bu pervasızlığa dur demiyecekmisiniz. ?

Sevgili Ömer GÜNEL, ikiyüz milyon (200.000.000.00) TL borç ile devir aldığın Kuşadası belediyesinin borcu Bir milyar iki yüz milyon ( 1.200.000.000.00) Tl oldu.

Sattığın ve peşkeş çektiğin gayrimenkuller yetmedi Kuşadası’nın geleceğini (ESKİ TOP SAHASI VE BELEDİYE BİNASI ) ipotek altına aldın.

Hali hazırda,hükumetin tasarruf tedbirleri ve genele merkezinin,dürüstlük naraları varken seni bu aymazlıktan vazgeçmeye davet ediyoruz.

Yatırım yapacağız para lazım,diyen sesini duyar gibiyim. Sen beceremedin yandaş ,yalaka ve yiyici tayfan söyleyemiyor bir seni seven abin olarak ben yardımcı olayım.

Nasıl mı dinel bak ;

1- Mesela ARYA’daki lüks araç kullanımını personelin dahi altına verdiğin onlarca fahiş fiyata alınmış veya kiralanmış araçları iade ederek ve satarak olabilir.

2- Mesela hiç bir işe yaramayan yüzlerce bankamatik memurunu çalıştırarak olabilir.

3- Mesela Belediyenin yan şirketlerinde sözde yönetim kurulu üyeliği yapan yandaşlarına yüksek maaşlar değil sembolik maaşlar vererek olabilir.

4- Mesela Meclis üyesi seçildiği halde kendisi,Eşi,çocukları veya yakınları yüksek maaşlı bankamatik memurluğu yapanları işten çıkararak olabilir.

5- İkişer , üçer çocuğu veya yakınını sözde çalıştırarak ballı maaşlara bağladıkların var.Bunları işten çıkararak tasarruf edebilirsin.

6- Emek atölyesi yerine yemek atölyesine dönüşen sözde kooperatif ve benzeri yerleri kapatarak tasarrufta bulunabilirsin.

7- ARYA üzerinden yandaşlarına peşkeş çektiğin düğün salonu, Beach clublar ,plaj yerleri , ve bir çok büfeyi çalıştırarak para kazanabilsin.

8- Mesela yandaşlarına devir ettirerek milyonlarca lira kazandırdığın belediyeye ait iş yerlerini yandaş yerine ( A.İ-Ç.E- U.Ç- A.G.) belediyeye devir ettirerek kasaya para koyabilirsin.

9- Yaz mevsimi geldi,KUSAV’a ve diğer organizatörlere yüzlerce konser,etkinlik, ve benzeri işler yapmayarak milyonlarca lira kar’a geçebilirsin.

10- Çöp ve fen işleri park ve bahçe ,araç kiralama işleri ve ihalelerini daha şeffaf ve daha uygun rakamlara yaptırarak bayağı bir kar ve prestij elde edebilirsin.

Eyyyyyyy Ömer GÜNEL , yanında ki yalaka,çıkarcı, ve avantajı takımından bunları duymazsın,ve duyamazsın.

Kuşadası halkının ve vicdanının iç sesini dinle.

NOT = BELEDİYEDEN MAAŞ ALAN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN, İLÇE YÖNETİCİLERİNİN KENDİLERİNİN,ÇOCUKLARININ,EŞLERİNİN VEYA AKRABALARININ TAM LİSTESİ MEVCUT.

BİZ YAYINLAMADAN EVVEL ONLARI ONURLARI İLE İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ.ETMEZLERSE SANA BURADAN TÜYO VERİYORUM,ONLARDAN BAŞLAYARAK KENDİNİ BİR NEBZE AKLAYABİLİRSİN.

Seni herkesten daha fazla seven ABİN ORHAN

MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHH…!!!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!