KUŞADASI CHP’DE ÖMER GÜNEL’E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR..!!!!!!!!!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PARTİNİN DURUMU İÇLER ACISI.

Kuşadası Belediye Şovmen Belediye Başkanı Ömer Günel, seçildiği günden beri gerek belediye içerisinde gerekse de  parti içindeki tavrı ve yönetim anlayışı nedeniyle eleştirilere maruz kalmıştır.

Bu eleştiriler, parti içindeki bazı üyelerin istifalarına yol açmakla beraber Kuşadası’nda CHP’yi güneşte kalan pamuklu şeker gibi erimesine sebep oluyor.

Gelinen 5 yıllık görev sürecinin sonunda,Kuşadası halkına vaat ettiği projelerinin hiç birini gerçekleştiremediği gibi ilçenin dokusuyla oynayıp halkın yaşam alanını alt üst etti.

Beş yıllık süre zarfında,kendisine oy veren gerçek CHP’lileri bir kenara itekleyip,Atatürk’ün ilke ve inkılaplarından dışa çıkıp kendi yandaşlarıyla CHP ile hiç bir alakası olmayan kişilerle beraber, Kuşadası’nın adeta kanını emen,sömüren bir sülük gibi çalışmalarına hız vermiştir.

Daha 1 ay öncesine kadar, dikkate almadığın halkı seçim yaklaşırken göstermelik olarak bağrına basmaya başladı.

Sevgili şovmen başkan ; Artık gerçek CHP’liler Atatürkçüler ve kıymetli Kuşadası halkı,bu zamana kadar sizleri izledi dinledi ama herkes her şeyin farkındaydı, bu zamana kadar sessiz kalmaları senin yaptıklarının doğru olduğu anlamına geldiğini düşünüp hayale kapılma,nitekim de böylede oldu.

Senin döneminden önce Kuşadası’nda isimleri, esame si dahi okunmayan liyakat sız kişileri kendi partinin öz evlatlarına değişerek gerçek partililerin sayesinde o makamda oturduğunu unuttun.

Son bir ay içerisinde kamuoyununa yansıyan partinin domino taşları sayılan kişilerle beraber partiden istifa edenlerin sayısı, sizlerin partiye katılım olarak düzenlediğiniz toplantıda ki kişilerin en az 10 katı daha fazlasıdır.

Kent merkezinde ve çevre beldelerde asmış olduğun boy fotoğrafları,yalandan vaatlerine insanlar artık bunlara kanmıyor kanmayacak ta.

Eğer sen gerçekten CHP liysen,Atana ceddine, partinin kurucusu olan ulu önder Atatürk’e,bu parti uğruna sen daha portakalda çekirdek bile değilken bedel ödeyen insanlara az biraz saygın varsa, parti üzerinden pis ve kirli ellerini çekersin.

KUŞADASI CHP’DE ÖMER GÜNEL’E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR..!!!!!!!!!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!