1. Haberler
  2. Kuşadası Haberleri
  3. KUŞADASI BELEDİYE’SİNDEN GERİ ÇARK HAREKETİ.

KUŞADASI BELEDİYE’SİNDEN GERİ ÇARK HAREKETİ.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gündeme bomba gibi düşen Fen işleri müdürünün personele karşı keyfi davranış ve hareketi Kuşadası’nı ve sendika temsilcilerini harekete geçirdi.

Yapmış olduğumuz haberin ardından TÜM-BEL-SEN yetikilileri almış oldukları bir kararla Fen işleri müdürünün bu çirkin davranışını protesto etmek için bir basın açıklaması kararı almışlardı.

Alınan kararı SMS yoluyla Kuşadası’nda bulunan tüm basın mensuplarına yolladılar.Ancak gel gelelim ki,Kuşadası belediyesi sendikanın yapacağı açıklamayı duyunca apar topar sendika yetkilileri ile bir görüme gerçekleştirdiler.

Yapılan bu görüşmenin ardından TÜM-BEL-SEN Aydın il temsilcisi açıklamanın yapılacağı saatin 10 dakika öncesi tüm basın mensuplarına ;

“Biz belediye başkanımızla görüştük yapılan yanlışlığı hemen düzelteceğiz diye bizlere söz verdi” dedi.

Bunun üzerine bizlerde kınama ve protesto açıklamamızdan vaz geçtik ” dediler.

Anca Kuşadası belediyesinde sadece bir personelin sorunu yoktu, seçimlerde karşı rakip adayı destekledikleri için ( E.U ve E.U) kardeşlerin bilgisayarları yetkililer tarafından şifreleri ellerinden alınarak çalışmalarını durdurulmuştur.

Belediye bu iki kişiye keyfi uyguladığı cezalandırma işlemi vatandaşlarında işlemlerinin uzamasına neden olmaktadır.

Oraya gelen bir çok STK lar ve basın mensuplarıda TÜM-BEL-SEN’nin bu kararını şaşkınlıkla karşılarken bu olyın takipçisi olacağını söyleyerek belediye önünden ayrıldılar.

KUŞADASI BELEDİYE’SİNDEN GERİ ÇARK HAREKETİ.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!