KONUŞAN FOTOĞRAFLAR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aşağıdaki fotoğraflar , düğün derken işleri Madımak’ı anma etkinliğine katılan Avam ve sosyetikler ile , çakma CHP’lilerin duruşuyla alakalı.

Bilindiği üzere  bütün yurtta olduğu gibi Kuşadası’nda da Sivas Madımak insanlık suçunda yakılanları anma  etkinlikleri vardı.

Her zaman ve her zorlu etkilikte olduğu gibi, çakma CHP’liler, Sosyetikler, Avam  kamarası üyeleri, Hizipçi ve çıkarcı guruplar ,Sahte sosyal demokratlar Facebook sosyalistleri ve Belediyenin yönetim kademesi ile Belediyenin asalakları  ortalıkta pek  gözükmedi.

Anmanın olduğu  gün ve saatlerde peki bunlar ne yapıyorlardı dersiniz?

Partinin jet sosyetesi ve Avam kamarası, İzmir/Çeşme de  düğün dernek işlerinde geziyorlardı. Kimsenin düğününe, mutluluğuna mani veya  engel  olma hakkımız yok ve  olunmazda.

Evlenen çifte bir  ömür mutluluk  ve saadetler dileriz.

Fakat Sosyal medyada, Timsah gözyaşları dökerken akşam düğünlerde  göbek atmakta pek alışkın olduğumuz durum değil.

Sanki, başka gün yokmuşcasına düğün gününü de böyle  bir  güne almak  manidardır.  İnsan en azından mensubu olduğunu iddia ettiği toplumun  hassasiyetlerine dikkat eder.

Ama nereden bileceksiniz ki,  Kadın kolları başkanlığı yaptığınız  partiye üyeliğiniz tepeden  inme,  12.Madde’den olursa,  Başkan adayı olduğunuzda henüz parti üyesi değil ve sol bilince  sahip bile değilseniz bunu nereden bileceksiniz?

Suç sizde değil, kişisel ve ailevi ilişkilerini kullanarak  sizi o makama getirmek için  dayatanlar da. Sizi o makama getirenler bile,  Facebook’ta gözü yaşlı, fakat  gündüz motor turunda, gece düğün dernek işlerinde, diyecek bir şey yok.

Madımak’ı anma etkinliklerine Belediye  başkanı Ömer GÜNEL’in sözde Ankara danışmanı ve eski Güvercin masa sorumlusu  Kemal GÜNERİ’de  sosyetik güzeli zevcesi ile katılmış.

Rezidanslarda oturmak, avantadan Jeep sahibi olmak, çifte ballı maaşlar, bedavadan mevki ve makam sahibi olmak yetmedi, sosyetik sevgiliye  bankamatik memurluğu derken, birde eşitlikten, haktan hukuktan bahsetmek pekte manidar.

Gösterişli ve şatafatlı hayatınız açtığınız güzellik merkezleri  ve binlerce liralık, hayvan sevginiz pek te umurumuzda değil. Fakat bunu yaparken, Kamu malına zarar veriyor hak etmediğiniz  makam ve mevkii’de oturuyorsanız gerçek  emekçi ve halkın yanında havanızdan ve rüküşlüğü’nüzden geçilmiyorsa orada bir  dur deriz.

Peki, Sivas anılırken içinde İyi parti, göğüsünde Altı oku taşıyanlar davasını satıp rant ve koltuk uğruna CHP de olanlar ne yapıyor du ?

Sabah ta  akşam da, Zengin mekanlarda bol bol fotoğraflar veriyorlardı, Sözde  CHP’li  özde İyi partili olanlar İyi parti lehine reklamlar veriyorlardı.

Henüz Belediye  skandalları unutulmamış olan, Balkan Fatihi , Belediyeye dönmüş olabilmenin mutluluğu  ile mareşal rütbesiyle  fotoğraflar paylaşıyordu. Peki bütün bunlar olurken ünlü hizipçiler  KAYSI ALTI ,ve uzantıları ne yapıyordu dersiniz ? Tabi ki hiç bir şey.

Onlar Meyhane  Siyasetçileri , Rakı Devrimcileri hatta  olan bitenden o kadar habersizler ki  Ne Sivas, ne  Madımak ne yanan canlar umurlarında bile değil. Varsa yoksa siyasi ikbal ve makamları.

Peki diğer hizipçiler KURU KAFA , MASON ve  KUSAV’cılar neredeydi. ?

KURU KAFA’cılar, Cumaertesi gecesi ateşiyle mekanlarında Whisky’nin Puronun dibine vururken, yeni ihale ve para hesaplarına dalmışlardı…

KUSAV’cı ve MASAONLAR işgal ettikleri Kervansaray ve Güvercinada’da yine  organizasyon, israf ve mensubu oldukları Avam kamarasına bol övgülü , bol kazançlı  Caz Cuz konserleriyle öylesine meşgulken Madımak akıllarına mı gelir?

NE DİYORDU DEĞİRMENCİ DAYI ;

BU NASIL ÇARK ULAN, BUĞDAY BİZİM EZİLEN BİZİZ

UN OLAN  BİZ  AÇ KALAN BİZİZ,

KİM BU DOYMAK BİLMEYENLER

 

 

 

KONUŞAN FOTOĞRAFLAR

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!