1. Haberler
  2. Kuşadası Haberleri
  3. KILIÇLAR ÇEKİLMİŞ BU BİR DÜELLO.

KILIÇLAR ÇEKİLMİŞ BU BİR DÜELLO.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Değerli okuyucular dünkü paylaşmış olduğumuz kadın kolları seçim analizi haberinden sonra tarafımıza yeni bilgiler belgeler ve tehditler neticesinde yeni bir değerlendirme yapma gereği duyuyoruz.

Özellikle ilçe yöneticileri ve kadın kolları ile birlikte taraflı tutumları hem tarafımızca gözlemlenmiş hemde alınan ihbarlarla da teyit edilmiştir.

Bizler aldığımız her istihbaratı muhatabına cevap hakkı doğmadan ve kendilerine sormadan değerlendirmemekteyiz.

Dünkü haberimizde ismi geçen yöneticiler için İlçe başkanı Mehmet GÜRBİLEK Berkay İNCİLİ’nin babası Akay İNCİLİ ve bir çok muhatap tarafımca aranmasıyla birlikte Leyla UYGUN ve ayrıca oğlu ile de görüşmeler sağlanmıştır.

Konunun diğer muhattapları yaptıklarını inkar ederken Leyla UYGUN cevaben genel merkezin konuya müdahil olabileceğine dair genelge yayınladığını ve bu genelge çerçevesine özgür iradesiyle mavi listeyi desteklediğini açıklamıştır.

Her ne kadar (Leyla UYGUN tarafından bize iletilen genelgede böyle bir ibare yok ise de kişinin beyanatını araştırmak üzere şimdilik doğru kabul ediyoruz.

Tarafımızca kaleme alınan yazılar gelen istihbaratlar ve çıplak gözle gördüklerimiz arasında değerlendirilerek kaleme alınır.

Hiç bir taraftan yana veya karşıt değiz.Fakat her kim olursa olsun Ömer GÜNEL ve avanesinin onunla takımdaş ve partidaş olan her kişi ve kurumun yaptığı yanlış uygulamaları ve tarafdargirli davranışlarını haberleştirmek bizim asli görevimizdir.

Dünkü yazımız neticesinde elde ettiğimiz bilgiler ışığında kadın kolları üzerinde başlayan parti iç iç. çekişmelerin ilçe kongresinde ve Ömer GÜNEL’in belediye başkanlığı süresince devam edeceği şimdilik Ömer GÜNEL’den yana tavır almış gibi görünen TURŞUCU SEYFİ ve ekibinin bir tarafta olduğu ( Zeynep HANBAY, Gülden AKBULUT, Nilüfer Cevahir TEKTAŞ,Hamza KÜRKÇÜ Emre FAZLILAR,Serhan CELLAT ve Nilgün YEŞİLÇİMEN ) ile

henüz tarafları belli olmayan, fakat Ayşe ÖZDEMİR üzerinden Büyükşehir ile ilişki halinde olduğu söylenen Mehmet GÜRBİLEK, Ayşegül Taşdelen DAĞLI, Nihale AKAR ven bunların yanı sıra henüz tarafı belli olamayan kent konseyi başkanı Mustafa ÜNVER ,Tibet ÖZER ve Çağlayan ERDEM ( Çağlayan ERDEM yeni ERDEM yeni avantacı olarak kamuoyununda lanse edilmektedir.)

Sık sık karşı karşıya gelineceği bilinmekte olup olaylar ve gelişmeler tarafımızca keyif ile izlenerek siz değerli okuyucularımıza aktarılacaktır.

KILIÇLAR ÇEKİLMİŞ BU BİR DÜELLO.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!