1. Haberler
  2. Genel
  3. KILIÇDAROĞLU PANİĞİ (2)

KILIÇDAROĞLU PANİĞİ (2)

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   BUNU DAHİ ELİNİZE YÜZÜNÜZE  BULAŞTIRDINIZ…

 

Dünkü yazımızda CHP genel başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU’nun Kuşadası’na gelişiyle ilgili genel bir panik havasının olduğunu

Gerek Belediye yönetiminin gerekse de CHP ilçe yönetiminin hazırlıksız yakalandığını ,Genel başkanın ziyaretinin iptal edilme ihtimaline karşı hiç bir hazırlık yapılmadan beklenildiğini yazmıştık.

Daha önceki haberlerimizde de, Genel başkanın gelmeyebileceğini ve CHP ilçe başkanı Mehmet GÜRBİLEK’in haberimizi yalanlamasına karşı bir çift lafımız var demiştik.

Sayın GÜRBİLEK ,Sana bir çift lafımız var ve devam ediyoruz şayet dedikleriniz doğru ise ;

Pazar günü saat 17.00’ye kadar neden bir hiç bir hazırlık yapmadınız. ?

Pazartesi sabahından beri özellikle kadın kollarınız bütün üyeleri arayarak neden davet ve ısrar ettiler ?

Bütün Millet vekilleriniz belediye ve partinin çağrılarına rağmen, neden belediyeyi adeta kapatarak,Bütün personele izin vererek ve aileleri ile beraber açılışa gelme zorunluluğu koydunuz.? ( HATTA İLERİ GİDEREK GELECEK PERSONEL VE AİLELERİNİN İSİMLERİNİ BİLDİRMELERİNİ İSTEDİNİZ )

Madem bu açılış yapılacaktı ve genel başkanın geleceğine emindiniz,Bu bina bu zamana kadar neden bitirilmedi ?( Haber yapmamıza rağmen).

Sayın ilçe başkanı, O binanın Büyükşehir tarafından ihale edildiğini ve bir firma tarafından yapıldığını ,bedelinin o firmaya ödendiğini biliyorsunuz değil mi.

Fakat buna rağmen,Çevre yolu peyzaj ihalesi gibi ayıplı mal oluştuğunu ve eksik işlerin Kuşadası belediyesi tarafından da bitirildiğini görüyorsun değil mi ?

Şimdi hem eksik işler firma tarafından değilde Kuşadası belediyesi tarafından yapılacak ,Hem projesine uygun olmayacak, hemde bedeli tam olarak ödenecek mi ?

Sayın Başkan. Yapılan işlerin fotoğrafları boy boy paylaşılıyor, Sözde yeşil alan olması beklenen yerde nerede ise bir ağaç dahi yok olanı da betona gömdünüz.Dikilen fidanlarda olsa olsa 1 yaşında ve boyları bir metre dahi değil.

Sayın başkan Kent estetik kurulu üyeleriniz ve peyzajcı Atilla YURTSEVER ile diplomasız Mimar MASON KUSAV’cı Levent KÖYLÜ’nün icat ettiği saksıda ağaç kampanyanız vardı keşke ondan faydalansaydınız.

Sayın Başkan,toprak ve yeşil alanları betona gömme alışkanlığınız var, Betona gömdüğünüz alanları yapay çiçekle yeşillendirmeniz vardı o dahi yapılmamış.

Açılışını yapacağınız, sözde kompleksin bodrum katı(Otoparkı) beton ve harç içerisinde hiç gördünüz mü ? Sözde açılışı yapılacak binanın Oturma ruhsatı yok,
elektrik ve su aboneliğinin olduğu meçhul havalandırılması ve İnternet’i dahi yok bunlardan haberdar mısınız ?

En komiği ise , Sözde açılış yapıyorsunuz lakin genel başkan ve misafirleri oturtacak içeride bir masa sandalyeniz yok.
( Haberimizden sonra koyarsınız)

Belediye yöneticileri ve Sayın ilçe başkanı, Bu halkı davet ediyorsunuz,Genel başkan geldi diye sevinç naraları atıyorsunuz, ve öğle sıcağında açılış yapmayı bile başarı sayıyorsunuz, bu kadar halkın altına sığınabileceği bir gölgelik yapmayı akıl etseydiniz bari.

Genel başkanın 45 dakikalık zoraki Kuşadası ziyaretini kurtuluş mücadelesine çevirip neredeyse Zafer ilan ettiniz .Bunu vatandaşlara başarı olarak lanse ediyorsunuz. Fakat gerçeği hiç te öyle değil.

Açılış dediğiniz, şenlikli ,eğlenceli, ve bir de program dahilinde olur.

Koskoca CHP Genel başkanı sadece 45 dakikalığına gelecek,Belediye binanıza uğramayacak, İlçe binanıza uğramayacak başka çalışma ve yaptığınız işlerden haberdar olmayacak,yemek yemeye vakti olmadığı gibi konaklamasını da başka yerde yapacak ve siz bunu zafer olarak ilan edeceksiniz. YEMEZLER İKİ GÖZÜM.

Doğrusu şu ;

Genel başkan Kuşadası’na zoraki olarak geliyor,toplamda 45 dakika kalıyor ne belediyeyi ne başka bir kurumu, ne esnafı ve halkı selamlıyor, Belediye yönetimi ve CHP ilçe örgütü,sırf genel başkan geldi desinler diye hiç bir şeyi hazır olmayan( Tabi kendileri de hazır değil ) bir binayı açtırıyor ve Genel başkan ile yakın kurmaylarının bu durumdan ve Kuşadası’ndaki genel durumdan gayet rahatsız oldukları herkes tarafından da biliniyor.

Umarız ki bu kadar uğraş, çaba, ve masraftan sonra bu binanında akıbeti sözde sahil projesi, Yalan olan Toprak saha projesi, ve buharlaşan Kent meydanı, yeni belediye binası gibi, hatta ve hatta ütopik projeniz MARS COLONY gibi olmaz.

Sayın GÜRBİLEK ;

Seni tanımazlar ama biz genel başkan yardımcıları ve danışmanları ile görüşüyoruz, Sen pek bilmezsin ama Bir il başkanı ve yöneticileri var.

Kedi beslemekten vakit bulur da CHP ni işleri ile ilgilenirsen, Önüne konulan her yalan yanlış metni imzalamaz sın.

 

KILIÇDAROĞLU PANİĞİ (2)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!