1. Haberler
  2. Genel
  3. İYİ KÖTÜ ÇİRKİN

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
İYİ ;
Bilindiği üzere millet ittifakı ve Cumhuriyet halk partisine mensup 11 Büyük şehir belediye başkanı
 
Aydın Büyük şehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan toplantıya katılacak olan Belediye başkanları ; 1- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2-Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 3-İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 4- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 5- Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, 7- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 8- Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 9- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 10- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve 11- Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş’tır.
 
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu tarafından Kuşadası’nda ağırlanacaktır..
 
Her ne kadar Büyük şehir belediye başkanlığı tarafından davet edilmiş ve ağırlanacak olsa da bu büyük organizasyonun İlçemizde yapılmış olması gerek reklam ve Piar çalışması gerekse de siyasi anlamada ve bir çok belediye başkanının eksiklerimizi öğrenebilmesi veyahut Belediyemize değişik anlamlarda fikirlendirebilecek olaması iyiye işarettir. İYİ.
 
KÖTÜ ;
 
Az öncede bahsini ettiğimiz gibi Büyük şehir Belediye başkanlarını karşılama organizasyonu için Belediyenin bütün birimlerinin teyakkuz halinde olması sanki onlara özel bir hizmet yapılıyorcasına bir algı ,
Belediye ye ait ARYA işletmelerini reklamlarla birlikte kapatılması, Bununla birlikte Yüzbinlerce liralık organizasyonlar, süslemeler, araç kiralamalar, hediye almalar masraflar.
Halen maaşlarını düzenli ödeyemediğiniz sözleşmesini yenile yemediğiniz personele hizmet ettirme,Sosyal medyada dalga geçilmenize sebep olan sahildeki Emojeler ve benzeri tutumlarınız
KÖTÜÜÜÜ…!
 
ÇİRKİN ;
 
Bütün iyi ve kötü gelişmelere rağmen lüks’ten şatafattan israftan Yüzbinlerce liralık boşu boşuna masraflarımız ÇİRKİN…!
 
Halkçılıklarıyla ünlü Belediye başkanlarınızı halktan saklamanız, lüks otellerde ve şatafatlı yemeklerle ağırlamalar, abartılı şah şahlı gösterişiniz dahada ÇİRKİN…!
 
BÜtün bunlara rağmen maaş ödemeleri,personel sözleşmeleri, ödeme sıkıntılarının hala devam ediyor olmasına rağmen,
KUSAV’cı Levent KÖYLÜ’nün başını çektiği çalgı çengi caz cuz festivalleriniz israfçı ve rantçı tutumunuz dünyadaki ekonomik kriz ve savaşa rağmen hazırlığını yaptığınız yaz konserleriniz
ÇOK ÇİRKİN ÇOK ÇİRKİN ÇOK ÇİRKİN…!

 

 

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!