HİZMETMİ ŞOVMU VURGUN MU ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşık  4- 4.5 yıldır ŞOVMEN belediye başkanımız, Ömer  GÜNEL ve avanesi karayollarının yetkisinde olmasına rağmen çevre yolu orta refüjlerini güzelleştirdiklerini ballandıra ballandıra anlatıyorlar.

Bizlerde maliyetinin 5 katı olan resmen vurgun ve peşkeş çekilen kuru kafa gurubunun zengin etmek üzere yapılan bir iş olduğunu Kuşadası’na  gerekten hizmet değil gösteriş maksatlı taşıdığını defalarca söyledik ve yazdık.

Sevgili ŞOVMEN’e şak şakçı avanesi ne ve değerli Kuşadası halkına soruyoruz.

Kuşadası çevreyoluna yapılan ve o günkü maliyetleri ile  1.000.000 Dolardan fazla  olan üç tane ağaç dikimi iki peyzaj düzenlemesi sizce  bir  hizmetmidir. ?

Kuşadası’nın bunca sorun ve  ihtiyacı varken 4 yıldır alamadığımız cevabı  sizlerden bekliyoruz.

Madem ki  Kuşadası halkına bu kadar hizmet  aşığısınız, şehrin girişine ve görüntüsüne bu kadar  önem veriyorsunuz, tamam da yaptığınız  yerde yıllardır adeta  göle  dönen  her yağmur yağdığında insanların can ve mal güvenliğini riske eden  Kuşadası halkının canından bezdiren bu görüntüleri her yağmur yağdığında göle  dönüşüp çile haline gelen görmüyor musunuz.?

Şimdi sen iş bilmez avanelerin, ve  Kuşadası yalaklarınla  ama orası  kara yollarının yetkisinde diyeceksin ,hükümetin yapması gereken  iş diyeceksiniz.

Bizler çevreyolunun karayolları yetkisinde oluşan sel ve su birikintilerinin sebebinin hükümet olduğunu senden önceki iki belediye başkanının da müdahale etmediğini veya ettirilmediğini biliyoruz.

Bu konunun esas sorumluluğunun belediyede olmadığını biliyoruz. Fakat madem ki protokol ile çevre yoluna müdahale edebiliyor iseniz neden tütüncüler kavşağı ile sanayi arasında gölleşen, şelaleye dönüşen ve her yağmur yağdığında binlerce, milyonlarca  zarara yol açan bir  konuyu  çözmediniz.

Neden yaptığınız  protokole böylesi bir elzem bir işi  ekletmediniz ?

Sizin yerinize biz cevaplayalım ;

Belki de akıl ve niyet ettiniz, fakat Kuşadası’na  bir  hizmet olur mu vatandaşa menfaatiniz dokunur mu  diye vaz geçtiniz.

Belki de doğruda temin limitlerin aşıyordu yandaşa peşkeş çekemeyiz diye niyetinizi bozdunuz .Belki de karayolları tarafından yaklaşık  maliyetleri hesaplandı milyon milyon üstüne fark koyarak Atillaya, Ferdi ZENGİNOĞLI’na , BAGİ kardeşlere veremeyeceğinizi hesaplayarak yapmadınız.

Kuşadası halkı  sizden laf değil hizmet şov değil üretim ,reklam değil icraat istiyor.

Bu kadar  vurgun ve talandan sonra halkın yararına hizmet bekliyor.

YAPMADINIZ,YAPMIYORSUNUZ,YAPMAYACAKSINIZ…!!!!!!!!!!     

31 MART  günü sen yalancı talancı iftiracı ve  vurguncu tayfanla birlikte el ele tutuşup,

  GİDECEKSİNİZ GİDECEKSİNİZ GİDECEKSİNİZ.

HİZMETMİ ŞOVMU VURGUN MU ?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!