HAYALİ MICIRIN İLK 11’NE KAMUOYU ADINA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HAYALİ MICIR’IN HAYALİ İLK ONBİRİ

 

1- ŞOVMEN  Ömer GÜNEL, 750.bin tonluk hayali micir ihalesinden haberiniz var mı varsa ne kadarı ile alakalısınız.?

2    Seyfi Seyhan SÜVARİ dönemin fen işlerinden sorumsuz başkan yardımcısı, yapılan ihale için oluru siz mi verdiniz verdi iseniz ne kadar takip ettiniz.?

  1. Yusuf atak Kuşadası belediyesi kasanın başında ki kişi siz siniz bu güne kadar hayali ihale ile ilgili ne kadar hak ediş yapıldı ne kadar ödeme yaptınız.?

4.MİLLİ ÇAPKIN Volkan ALKIŞ, o dönemde başkan danışmanıydınız konu ile ilgili bilgi ve alakanız ne kadar?

5  BÖH KONUTANI Özgür BATÇIOĞLU,  Seyfi  Seyhan SÜVARİ den sonra fen işlerinden sorumlu başkan yardımcısınız bu kadar büyük meblağlı bir ihale den kuşku duymadınız mı ne kadar ilgilendiniz?

6  Engin OKAY yeni fen işleri müdürüsünüz sizden öncekinin görevden alınma sebebi olan ihale ile ilgili neler yaptınız,  bir araştırmanız, iç soruşturmanız var mı sonuç ne.?

7  GİZLİ BELEDİYE BŞK.YRD. Hayati ATLI  ittifak ortağı partinin ilçe başkanısınız,  ittifakı olduğunuz belediye hakkında ki şaibeler ile ilgili bilginiz var mi, özellikle hayali micir ihalesi konusu ile ilgili neler biliyorsunuz.?

8  Çakma parti başkanı Mehmet GÜRBİLEK, partiniz ve belediyeniz bir çok konu hakkında özellikle de hayali micir konusunda töhmet altında kamuoyu ile paylaşacağın bir bilgi belge var mı ?

9  Gecelerin alemci  Kralı  Tümer APAYDIN,  sözde Aydın’dan transfer fen işleri ile büyük şehir arasında koordinasyonu sağlayan kişi ve 15 yıllık belediye geçmişi olan dahi sizde mi uyuyorsunuz. ?

10  Topuklu Efe’nin gözünün nuru  Evrim KARAGÖZ,  yönetmeye talip olduğunuz belediyenin hali durumundan 750 bin tonluk hayali mıcırdan haberdarımsınız, Topuklu efemize nasıl bir bilgi verdiniz, Yoksa yapsınlar gitsinler ben gelince bakarım hayali ile 3 maymunu mu oynuyorsunuz.?

11- Eşber OKAYER,  Kuşadası belediyesinin sözde  basın danışmanı  ve hayali mıcır ihalesinin örtbas sorumlusu ,  Kuşadası kamuoyunu’ nun  doğru  düzgün yalansız çıkarsız bilgilendirmeyi  düşünüyor musun. Bu firmayla  özel bir ilişkin alacak verecek  meselen var mı ?

HAYALİ MICIR’IN İLK 11 KADROSU

Bu maçı kaybettiniz fakat Kuşadası halkına partililerinize seçmene ve vicdanınıza verecek bir hesabınız olmalıdır.

NOT = SİZLER GÖZ YUMANLAR , KULAK ARKASI EDENLER, DESTEK ÇIKANLAR, ALKIŞ TUTANLAR , ÜÇ MAYMUNU OYNAYANLAR, PERDE ARKASI AKTÖRLERİ  VE  BİR CÜMLE YANDAŞVE ŞAKŞAKÇILARİ SİZLEREDE SORACAĞIZ.

 

HAYALİ MICIRIN İLK 11’NE KAMUOYU ADINA

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!