FİYASKO 2

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet halk partisinde  dünkü sözde genişletilmiş örgüt toplatısından sonra,bir  fiyasko daha.

 

Özellikle KAYSI ALTI’nın ilçe örgütü ve yönetimini ele geçirmesinden sonra, adeta  Ömer GÜNEL’in koruyucu meleği haline gelen Mehmet GÜRBİLEK  ( Kaysı altının taktikleri ile) Ömer GÜNELİ aklama ve  ilçe  örgütünü uyutma taktiklerine devam  ediyor.

Dünkü genişletilmiş örgüt  toplantısında istediği sonucu elde edemeyen ikili ve akıl  hocaları,toplantının yapıldığı  saatlerde ani bir manevra ile,güya  Çay ve Simit  bolca sohbet sloganıyla acil taktik değiştirdiler.

Daha  önce aday adaylığı döneminde Ömer GÜNEL ile özdeşleşen,fakat üç yıldır esamesi okunmayan kahvaltılar ne  hikmetse gene gündeme getirildi, fakat  üç yıldır akşam  yemeklerini bol antrikotlu,rakılı ve balıklı yapan  sohbetlerinide  yandaşlarıyla Prolu ve  Whyskili geçiren Ömer GÜNEL’e yapılan bu kıyaklar parti tabanı  ve üyeleri tarafından bolca eleştirilmekte.

İlçe yönetimine gelen diğer bir eleştiride üç yıllık süreçte parti yemeklerini dahi yapmadığı,partinin kuruluş yıl dönümünün kutlanmadığı ve kahvaltının esamesininde  okunmadığı gerçeğidir.

FİYASKO 3.

 Bir  Fiyasko da  çalgıcı çengici rantçı israfçı KUSAVCILAR’dan.

Mahalle yanarken saçını tarayanlar misali İlçe başkanı ve KAYISICILAR  ömer GüNEL’i kurtarma operasyonuna girişmişken KUSAVCILAR gene caz cuz çalgı çengi rant ve  israf peşinde.

Bu güne kadar şaibeleri rant ve israfı ünlü adeta dedikodunun ve tepkinin odak  noktası olan KUSAV bütün bu olaylar yaşanırken  körlük olsun diye yaptığı paylaşımla ………

Rant ve israf çalgı ve çengi özel davetler ve konserlerle mevsiminin açıldığını ilan etmiştir.

Örgüt tabanından aldığımız  bilgilere göre,şaibelerin bu kadar  odağında olan  personel sözleşmelerini bile zor yapabilen,bir belediyenin bu kadar ,içerisinde  olması hala KUSAVCI’ların çalgı çengi konser ve rant peşinde koşması,;sonun başlangıcının malumu olduğudur.

 

NOT = KAYSICILARIN ÇANTACISI TEZCANIN SADIK  ER’İ BELEDİYE’DE İMARIN İŞ TAKİPÇİSİ VE MİLYONLUK VİLLA SAHİBİ,SENİDE UNUTMADIK,MALASEF SIRA GELMİYOR.

 

FİYASKO 2

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!