BUNLARIN HANGİSİ DOĞRU SÖYLEMİYOR…?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BEN SENİN ÇARK EDECEĞİNİ TAHMİN ETMİŞTİM, ÇÜNKÜ SENİN FITRATINDA VAR

Bundan beş gün önce  yapmış olduğumuz (HER SEFERİNDE “BEN SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM” DİYEN ÖMER GÜNEL ÇARK ETTİ…! ) başlıklı haberimiz de, kendi durumunu göz ardı ederek bir başka siyasinin beslemesi, SLK HABER şahsıma yönelik çirkin anlaşma olarak değerlendirip haber yapmıştı.

     Daha önceki haberimizde de belirtilen gibi kendisi hakkında olumsuz haber yapmamam için, karşılıklı belirli şartlarda anlaşmaya varıldı. seyhananaokulu.com

     Anlaşma süresinin dolmasıyla, ikinci kez bir araya gelindiğinde, tekrar anlaşma sağlandı ama, 14 Mayıs seçimine Şöförler odası başkanı hakkında taksi duraklarının şikayetini dile getirerek yapmış olduğumuz haberden dolayı anlaşma bozuldu.

     Daha sonra gelinen noktada ise, anlaşmanın bozulması nedeniyle, anlaşma karşılığı UĞRAŞ DİŞ POLİKİNLİĞİ’ne taahhüt etmiş olduğu parayı ödemeyip, üstüne telefon açarak “Biz Orhan ile anlaşmayı bozduk bundan sonra gelirse dişlerini yapmayın” gibi konuşma yapmış.

     Oysa, geçte olsa, Belediyeden para alamadıkları için oyalasalar da diş tedavim bitmişti.

     Bunun üzerine UĞRAŞ DİŞ POLİKİNLİĞİ’nden tarafıma gelen 351.755.00 Tl lik ödeme emri işin cabası oldu.

     Şimdi ortada tedavi masraflarımın Belediye tarafından ödeneceği konusunda o kadar belge var iken, hatta tedavi masraflarını ödediğine dair bizzat ses kaydı olan Ömer GÜNEL, gelinen süreçte  ödeme yapmadığı ortaya çıkıyor.

     Bunu fırsat bilen, UĞRAŞ DİŞ POLİKİNLİĞİ sahibi Coşkun UĞRAŞ ta  Kasım/2022 fiyatlarına göre olan 80.000.00 TL tedavi bedelini günümüz fiyatlarına uyarlayıp,351.755.00 TL şahsıma fatura edip faturayı şahsıma rücu etmiştir.

  Sayın GÜNEL ;

Sende benim gibi biraz cesaretli ol ve itiraf et.

“Evet ben  Orhan ile  bu koşullarda anlaştım ve  Orhan sözünde durdu ama ben çark ettim” de.    

    Sayın Coşkun UĞRAŞ ;

     Bu işler senin Devletim tüm kurumları ile yasal olmayan bir anlaşma yapıp %50 Lik gibi bir indirime giderek, Kendini koruma zırhına bürümeye benzemez.

     Zaten biz  İl sağlık müdürlüğü ve Diş tabipler odası ile yapılan telefon görüşmesinde, tarafımıza “UĞRAŞ DİŞ POLİKİNLİĞİ’nin yapmış olduğu bu anlaşma yasal olmadığı, haksız rekabet ortamından kazanç sağladığı gerekçesiyle inceleme altına aldıkları söylendi.

NOT= BU YAZI SERÜVENİ DEVAM EDECEKTİR.  

BUNLARIN HANGİSİ DOĞRU SÖYLEMİYOR…?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!