BU SEÇİM ÖMER’DEN KURTULUŞ SEÇİMİ…!!!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

             

                                  KUŞADASI’NDA HERKES GÜÇ BİRLİĞİ OLUŞTURDU.

   Kuşadası’nda yaklaşan Mart/2024 seçimi artık bir siyasi yarıştan daha öte Ömer Günel’den nasıl olurda kurtuluruz yarışı haline geldi

   Beş yıldır Kuşadası belediyesi yapması gereken ve yapılmayan hizmetlerinden daha çok, menfaat, vurgun, çıkar ilişkileri, belediye üst düzey yöneticilerinin özel hayatları, yandaşlara verilen usulsüz imar ve ruhsatlarla vs vs vs vs vs ‘ler le dolu birçok olumsuzluklar içeren, gerçek partililerin partiden istifaları ile anılmaktadır.

    Görevde olduğu sürede, yapmış oldukları hizmet adı altındaki işlerin içeriğine bakıldığında hep bir yandaşın rant sağlaması için göstermelik hizmetlerdir.

     Gururla bahsettiği çevre yolu peyzaj düzenlemesinde işi yapan kişi Ömer Günel’in en yakın arkadaşı Atilla Yurtsever, Türkiye deki tüm belediyelere baktığınızda hiç biri burası kadar konser düzenlemedi, amaç değerli KUSAV yönetim kurulu başkanı Mason Levent Köylü, Kasım yaman parkı içerisinde bir köşesinde bir iki tane taş dikerek, yine kankası Fahri Alem Günaydın’a kıyak, yap boz tahtası haline gelen kaldırım taşları ve çarşı içi parke taşları yapan firmaya baktığınızda Ömer Günel’in yandaşı,

Meşhur AR-YA AŞ’yi zaten yazmaya gerek yok. Orada yöneticilik yapanlar sırayla nemalandıktan sonra bayrak devir teslim töreni yaptılar.

    Saymakla bitmeyen rant uğruna o kadar usulsüzlüklerle dolan bir yönetim sergileyen Günel artık Kuşadası’nda miadını doldurmuştur.

     Artık dayanılacak bir tarafı kalmadığı, yaşana bilinirliği git gide kaybolmaya yüz tutan şehirde, insanlar emanet olarak verdiği yönetimi tekrar geri almak için güç birliği içerisine girdiler.

       Çarşı merkezde, pazarda, AVM ler de, sokak aralarında hatta evlerde komşular arasında ki sohbetlerde konuşulan tek konu “ (ÖMER VE AVANESI GİTSİN KİM GELİRSE GELSİN) “ olmuş ve Kuşadası halkını gündeminde bundan başka bir konun görüşülmediği bilinmektedir.

        Bu çığlıkları duyan tecrübeli siyasi yöneticiler de halkın bu isyanına sessiz kalmayarak kolları sıvayıp Kuşadası’nı eskisi gibi daha güzel yaşanılabilir hale getirmek için yola çıktılar.

         Herkesin her siyasi partinin tek hedefi ( GÜZELİM KUŞADASI’NI BU RANTÇI, VURGUNCU, ÇIKARÇI, MENFAATÇİ KİŞİLERİN ELİNDEN ALIP DAHA YAŞANILABİLİNİR KUŞADASI) için hep birlikte güç birliği oluşturmaktır.

Sevgili okuyucular, Değerli Kuşadası halkı ;

Eğer 5 yıllık yönetimden ve hizmetten sizlerde hoşnut değilseniz, Bu kent de dönen rant, rüşvet, çıkar ilişkilerinde bıktıysanız, çocuklarımızın geleceğini karanlık bir dünyanın içerisine girmesine izin vermek istemiyorsanız, sizler ve çocuklarımızın için bu gün değil, geleceğimiz önemli diyorsanız, işte tam zamanı.

Devir  A partisi B partisi zamanı değil, Kuşadası’nın bu zihniyetten  kurtuluş devri.     

   BU SEÇİM ÖMER’DEN KURTULUŞ SEÇİMİ…!!!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!