BU NE  PİŞKİNLİK SAYIN GÜRBİLEK..!!!!!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlerdir Kuşadası kamuoyunu Cumhuriyet halk partisi içindeki çekişmeler ve belediye başkan adayının atanma şekli meşgul ediyor.

Bizlerde siz değerli okuyucularımız için bir çift laf edelim dedik.
Belediye başkan adayı ve mevcut başkan Ömer GÜNEL’in atanması ile ilgili yüzlerce kez yazıldı çizildi, yaklaşık bir aylık sürede CHP deki fırtına ve atanmaya karşı bir türlü dinmedi.

En son partide uzun yıllar görev yapmış belediye başkanlığı, ilçe sekreterliği belediye başkan adaylığı ile birlikte yaklaşık kırk yıl süre ile Cumhuriyet halk partisinde bulunmuş olan Özer KAYALI’nın partiden istifası ve akabinde yüzlerce partilinin istifa ettiği haberleri ile beraber Cumhuriyet halk partisindeki çalkalanma iyiden iyiye gün yüzüne çıktı.

Edindiğimiz bilgilere göre bir diğer aday adayı ve eski meclis üyesi olan Bilgehan ALGAN’ında bütün ekibi ile istifa ettiği ve yakın bir gelecekte de memleket partisinden Kuşadası belediye başkan adayı olacağı yönündedir.

Gelinen bu noktada binlerce partilinin Ömer GÜNEL’e asla oy vermeyeceği, Özer KAYALI’nında özellikle sol eksenli bir partiden aday olması halinde kesinlikle Ömer GÜNEL il seçimin kaybedeceği ve hatta gerek sosyal medyada gerek Kuşadası sokaklarında Özer KAYALI’nın seçimin açık favorisi haline geleceği %50 oranında yerelde oyu bulunun Cumhuriyet halk partisinin de yapılacak olan yerel seçimde ancak dördüncü parti çıkacağı açıkça konuşulmakta.

Bütün bunların ışığında ve gelinen noktada gelelim Cumhuriyet halk partisi ve ilçe başkanı Mehmet GÜRBÜLEK’e.

Bütün bunca gelişmeler yaşanırken kafasını kuma gömen, partisinin darma dağın edildiğini CHP ilçe örgütü ve belediye içindeki rantçı gurupların birbirleri ile yarışı ve gerçek CHP emektarlarını partiden tasfiye edilmesini sessizce izleyen ve parti içindeki dağılmayı görmeyip müdahale etmeyip, gruplaşma ve ranta adete çanak tutan aday adaylığı sürecince adeta Ömer GÜNEL’in hamisi ve diğer aday adaylarının düşmanı gibi davranan Mehmet GÜRBİLEK ;

Son yaşananlardan sonra Ömer GÜNEL’e vfe rantçı ortaklarına yaranmak adına yaranmak adına Özer KAYALI ve parti den istifa eden diğer bütün emekçileri kötüler ve yaralar nitelikte basın açıklamasında bulunmuş.

Bizde Mehmet GÜRBİLEK’i kaile ye bile almayıp, cevap verme gereğinde bulunmayan gerçek Cumhuriyet halk partililer, vatanseverler, Atatürkçüler ve Kuşadalılar adına bir çift kelam edelim dedik.

Sayın Mehmet GÜRBİLEK ;

Kuşadası tarihinin en beceriksiz ve döneminde en çok istifa edilen, Partisine sahip çıkmayan en taraflı yandaş, ve korkak ilçe başkanı olarak tarihte ki yerini alacaksın.

Sayın Mehmet GÜRBİLEK ;

İlçe yönetimini dahi toparlayamayan partililerine ve yol arkadaşlarına sahip çıkamayan rant, çıkar, ve meclis üyeliği için yönetiminde en çok istifa eden İlçe başkanı olarak, anılacaksın.

Genel merkezin uyarılarına rağmen yöneticilerin meclis üyeliği adı altında yönetimde istifa edip meclis üyeliği başvurularını göz yuman yüzerce partilinin talebine ve isteğine genel merkezin resmi yazışmalarına rağmen ön seçimi almayan yazışmaları Sümen altı eden bir ilçe başkanı olarak bilineceksin.

Sayın Mehmet GÜRBİLEK ;

Seni Cumhuriyet hak partisi siyasetini kazandıran M.Esat ALTUNGÜN’ü meclis üyesi yapan Özer KAYALI’yı bu noktaya gelmeni sağlayan yüzlerce partiliyi satan kişi olarak bilineceksin.
Daha birkaç yıl evvel meclis üyesi iken Kuşadası’nın mallarını sattırmam diyen GÜRBİLEK değil, Kuşadası tarihinde belediye mülklerinin en çok satıldığı dönemin şakşakçısı, yandaşı ve yalakası olarak bilineceksin.

Sayın Mehmet GÜRBİLEK ;

Sen beş yıllık süreçte Kuşadası tarihinde en çok borçlanmanın yapıldığı en çok gayri menkulün satıldığı en büyük rant, rüşvet ve avanta çarkının döndüğü dönemin ilçe başkanısın.

Yandaşın kayıldığı akrabaların işe sokulduğu ballı maaşların ve avanta makamlar döneminin ilçe başkanı GÜRBİLEK !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gidenleri karalayacağına dön bir aynaya bak. Vicdanları sızlatacağı na gereğini yapması gereken GÜRBİLEK!!!!!!!!!!!!!
Kuşadası halkı ve Cumhuriyet halk partililer bu kadar riyayı ve ihaneti affetmez.

Gidenler (YELKAYADAN TOZ ALIR) değil ağacınızı kökünden sökecek olanlardır.

Gidenler Cumhuriyet halk partisinin ve Kuşadası’nın safraları değil, bu memleketin gerçek çocuklarıdır.

Sizin gibi ve sizi alkışlayanlar gibi bu memleketi parsel parsel satanlar, bankamatik memurları, ballı maaş alanlar, eş, baldız, bacanak ,kayınçolar değil bilakis dik duruşu, onurlu davranışları ve hak yolunda bir mücadelesi olanlardır.

Sayın Mehmet GÜRBİLEK ;

Herkes gibi sende tarihteki yerini alacaksın.
Fakat, çocukların yüzüne bakamayan, torunlarımıza bırakacağız dediği mirası satan bir koltuk uğruna her şeye göz yuman korkaklığın ve beceriksizliğin timsali olarak tarihteki yerini alacaksın.

TAKDİR GERÇEK CHP’LİLERİN VE SEVGİLİ KUŞADASI KAMUOYUNUN.

      BU NE  PİŞKİNLİK SAYIN GÜRBİLEK..!!!!!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!