BELEDİYE’DE 9.8 ŞİDDETİNDE DEPREM

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediyede DEPREM…!!!

Ömer GÜNEL’in A takımında yer alan, eski garnizon komutanı ve belediye içerisindeki BÖH komutanlarından ETHEM KERİM görevden el çektirilerek 45 günlük izne çıkartıldı.

Tarafımıza gelen bilgilere göre; 21’inci sıra meclis üyesi yazıldıktan sonra seçilmemesine rağmen, Ömer GÜNEL tarafından memur kadrosuna alınıp, belediye iştirakları ve destek hizmetleri müdürlüğü’ne getirilen Ethem KERİM, ani bir kararla destek hizmetleri müdürlüğünden alınarak 45 günlük izin’e gönderildi.

Bilindiği üzere Ömer GÜNEL’in yakın çevresi tarafından uzun zaman dillendirilen köklü kadro değişikliği yapılacağı, çıkan haberler üzerine değişimin durdurulduğu birçok eski müdürün de görevden alındıktan sonra görevlerine iade edildiğini bildirmiştik.

Daha önce 33.000.000 TL’lik araç alım ihalesinde  idare tarafından görevden alınarak, Fen İşleri’ne düz memur olarak gönderilen Serkan ÖZEN de destek hizmetleri müdürlüğü’ne yeniden getirildiği söylenmekte.

Kuşadası Belediyesi’nde basın yayın müdürlüğü, dış ilişkiler müdürlüğü, temizlik işleri müdürlüğü ve eski kültür işleri müdürü’nün park bahçe müdürlüğü’ne sonra ve son destek hizmetleri müdürlüğünde yaşanılan  “ÖNCE GÖREVDEN AL SONRA GERİ GETİR KARMAŞASI” adeta AKP hükümeti’nin bakanları üzerindeki uygulamalarına benzetildi.

Fakat uzun süredir Ömer GÜNEL ile siyaset yaptığı bilinen ve birçok CHP’linin telkin ve karşı çıkmalarına rağmen, belediye içerisinde adeta başkan yardımcısı yetkileri ile görevlendirilen, adı belediye özel harekat  komutanına çıkmış ve en son bütün karşı çıkmalarına rağmen henüz yeni mezun diplomasını dahi almamış kızı sözleşmeli memur yaptırılan birinin, bu kadar karışık bir  süreçte hem izine çıkarılması hem de vekaleten yürüttüğü  destek hizmetleri müdürlüğü’ne apar topar atama yapılması manidar bulundu.

Görünüşe göre bu gidişat ile bu köprünün altından daha çok su akacağa benziyor.

BELEDİYE’DE 9.8 ŞİDDETİNDE DEPREM

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!