1. Haberler
  2. Genel
  3. AMACINIZ HİZMET ETMEK Mİ YOKSA…?

AMACINIZ HİZMET ETMEK Mİ YOKSA…?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKP İlçe başkanı, Meclis üyeleri , ve yöneticileri Parti  üyelerine  Kuşadası Kamuoyu adına soruyorum.

 

Yaklaşık iki yıldır devam eden ve dönem dönem  usulsüz olduğunu iddia ettiğini uygulamalarla  ilgili,İktidar ve ortakları olarak ne yaptığınızı Kuşadası halkı merak ediyor.

Bu geçen üç yıllık  süre zarfında olumsuzluklarına iddia ettiğiniz Kuşadası belediyesinden,Kaç tane olumsuz olay için belediye  meclisinden ve ya Belediye başkanlığından Kuşadası halkıyla paylaşılmak üzere bilgi veya belge aldınız ?

Sayın AKP ilçe başkanı, CHP ilçe başkanı ile sosyal medya hesapları üzerinden atışmanız dışında sizin ve meclis üyelerinizin ve  İlçe yöneticilerinizin kayda değer bir  muhalefetiniz var mı .?

Biz söyleyelim, Kocaman Yok yok  yokkkkkk….!

Kuşadası halkı adına yürüttüğünüz  yasama ve muhalefet göreviniz koca hiç’ten ibaret.Üç yıl boyunca  ama yerli ama yersiz ama haklı ama haksız,tepki koyabildiğiniz üç tane olayla karşılaştık.

1- Belediye başkan yardımcısına yapılan saldırıda,Belediyeyi tenkit eden açıklamalarınız,

2-Yüzlerce emsal imarı  yapılmışken bir tek imara  hukuki yoldan itiraz edeceğinizin beyanı,

3-Bilgi edinme yasası çerçevesinde Ergün POYRAZ’ın talep ettiği belgelere biçilen fahiş fiyatlarına gene sosyal medya dan yazdığınız cevabınız  dışında Koca bir HİÇ…!

Oysa sormanız  gereken  onlarca soru yapmanız gereken  ciddi bir  muhalefet ve Kuşadası halkının beklediği önemli cevaplar olmalı.

Siz bulamıyorsanız biz söyleyelim siz sorun,

 

1-11.000.000 .-Tl lik peyzaj ihalesini duymuyorsunuz.

2- 42.000.000.-Tl lik Yol yapım  ihalesinden habersizsiniz.

3-22.000.000.-Tl lik Davutlardaki yolların yapım  ihalesinden söz etmiyorsunuz.

4- Aynı firmaya verilmiş onlarca ihale  milyonlarca lira sahte KAŞE’ler bağlantıları arkasındaki güçlerden söz  etmiyorsunuz.

5- milletin gözünü boyamak için verdiğiniz  dilekçenin dışında KUSAV’ın Kültür işlerinin,Rantından, İsrafından, Çalgı Çengi işlerinden gene habersizsiniz Gene habersizsiniz Gene habersizsiniz…

6-Oysa,Ülkenin gündemini sarsan Gazetecinin  darp edilmesi,olayında sessizsiniz,750.000 Ton  olduğu söylenen ama gerçeği 900.000 ton olan Mıcır dan habersizsiniz.

    Ve nice benzeri sorular.

Böyle muhalefete can kurban,bu gidişle Ömer GÜNEL’i ülkenin en dürüst ve  başarılı belediye başkanı ilan etmeye  ramak kaldı.Hadi gayret muhalefet kim bilir 2024’de Ömer GÜNEL’i transfer edersiniz.

KUŞADASI SİZİNLE GURUR DUYUYOR…

SİZ DE BİR ISLIK ÇALIN.

 

 

AMACINIZ HİZMET ETMEK Mİ YOKSA…?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!