GündemKuşadası HaberleriSiyaset

AR-YA AİLE A.Ş …! (2)

ÖMER GÜNEL;'İN VE YANDAŞLARININ ÇİFTİLİĞİ OLMUŞ.

Daha  önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi,AR YA adeta Akrabaya  kıyak,siyasi, rant ve torpile meydan verme yeri oldu.

 

2019 Yerel seçimlerinin kazanılmasıyla beraber Özer KAYALI döneminden adeta enkaz olarak devir aldığı söylenen AR_YA’ya,

Ömer GÜNEL Tarafından Fırst LADY’mizin akrabasının biri yönetim kurulu başkanı,diğer akrabası satın almacı ve genel koordinatör,(SATIN ALMA HÜLLELERİ BİLİNMEKTE) Genel başkan yardımcısı  yakını  Yönetim kurulu üyeliğine,İlçe başkanı yakını diğer  yönetim üyeliğine,Mecliste  yer  bulamayanlarda  diğer  yönetim kurulu üyeliklerine atanmıştır.

Çalkantılı ve şaibeli gecem 1.yılınn sonunda istediğini  elde edemeyen Yakın akraba başkanlıktan alınmış,Genel başkan yakını görevinden azledilmiş sözde yeni bir yapılanmaya  giden AR_YA’ya  başkanlığa eski kadın kolları  başkanı ve yönetim kurulu  üyesi atanmış ,Yönetim kuruluna da,yine akraba kıyağından meşhur KUSAV’cı Levent KÖYLÜ’nün  kardeşi monte edilmiş.

Baştakiler ve sondakiler değişse de  değişmeyen zihniyetle satın almacı genel koordinatör (CEO) ne hikmetse değişmemiştir.

Geçen süre zarfında kıyak personel  alımı ,kendi ukdesinde ki yerleri kiraya verme,sözde dev yatırımlarla gündeme getirilen AR_YA’da gelir gider tablosu bir kere  olsun açıklanmayan çalışanların bir  türlü memnun olamadığı ve  işçiler arasındaki ayrımı  dillerden  düşmeyen AR_YA’da siyasilerin akrabaların,ve kayıkçıların müdahalesi hiç bitmemektedir.

DEVAM EDECEKTİR..!

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı