GenelKuşadası HaberleriSon Dakika

KUŞADASI BELEDİYESİ ERKENDEN (S.O.S) VERMEYE BAŞLADI

SEÇİM MİTİNGLERİNDE BANGIR BANGIR SOSYAL DEMOKRATLIK'DAN BAHSEDİP,İŞÇİ HAKLARINI SAVUNACAKLARINI KİMSENİN EKMEĞİ İLE  OYNAMAYACAKLARINI  SÖYLEYEN ÖMER GÜNEL VE YÖNETİMİ SANKİ İNTİKAM HIRSIYLA GELMİŞLER GİBİ DAVRANIYORLAR.

2019 Yerel seçim çalışmalarında mahalle mahalle dolaşıp toplantılar düzenleyerek ve Meydan mitinglerinde insanlardan oy  alabilmek uğruna yapılan konuşmalarda,Sosyal demokratlık’tan söz ederek nara atan,Ömer  Günel ve ekibi,daha  göreve başlar başlamaz ,seçim sürecince diğer adayla hareket ettiği için hemen kindar bir tutum sergileyip  görev yeri değişikliğine başladılar.

Bu da yetmiyormuş gibi  edinilen bilgiye  göre seçildikleri günden bu yana işçilerin hala maaşlarını yatıramadıkları,bu durumu çözebilmek için Büyükşehir Belediye  Başkanı’na giderek yardım taleplerinde bulundukları,karşılığında Özlem Çerçioğlun’dan aldıkları cevap ise   “Ben daha yeni seçimden çıktım benden Eylül  ayına kadar herhangi maddi beklenti içerisinde  olmayın.”dediği öğrenildi.

Bunu  duyan Belediye  personellerinden bazıları,herkesin ortak düşüncesinin ” Bu  yönetim  daha ilk aylıkta S:O:S verdi yarınlarımız çok  umutlu olayacak  onun  için en iyisi Sendikayla görüşüp  grev kararı alalım” Söylentileri ortalıkta dolaştığı söyleniyor.

Hatta  ve hatta  Belediye  çalışanları en çare son olarak İstanbul   Büyük Şegir Belediye Başkanı   Ekrem  İmamoğlu’nun yanında dahi giderek aylıkları ödeyebilmek  için yardım taleplerinde bulunacaklarına dair  duyum aldıklarını söylediler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı