GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

EYVAH EYVAHHHH….!

GERÇEKLER ŞİMDİ ORTAYA ÇIKACAK

Kuşadası’nda dananın kuyruğu şimdi kopacak.

 

Bilindiği üzere Gazeteci ve yazar Ergün POYRAZ’a  yapılan saldırı üzerine  tutuklanan Belediye Müteahhidleri  Turan ve Zana  BAGİ kardeşler  dün Söke ağır ceza mahkemesin görülen ara duruşmayla  tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar.

Bilindiği üzere Ömer  GÜNEL tarafından saldırının hemen ertesinde kamuoyuna  defalarca ,  bir kumpas ve şantaj çetesiyle karşı karşıya olduğunu söylemiş, fakat  bu  kumpas  ve şantaj  çetesinin kim yada kimlerden  oluştuğunu bir türlü açıklayamamış olsa da özellikle görevden uzaklaştırılan memurlardan sonra sergilediği tutumla ve Aydın’daki  kalemşörleri’ne yazdırdığı yazılarla, bu kumpas ve şantaj çetesinin merkezinde Fatma  ÇANAKÇI ile beraber BAGİ kardeşlerin olduğunu ilan etmişti.

Şimdi merakla  beklenen soru, Ömer GÜNEL ve yakın ekibinin  Şantajla  ve Kumpas  itham ettiği  kişi veya  kişilerin içerisinde BAGI kardeşlerin olup olmadığı.

Merakımıza sebep olan diğer  konu  ise , Milyonlarca liralık  ihale ve  ihaleler alan firmanın işine  devam edip etmeyeceği gibi  kendilerine yöneltilen şantaj ve kumpas çetesi suçlamalarına  verecekleri cevap.

Gelişmelerden ve olaylardan sizi bilgilendirmeye  devam edeceğiz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı