GenelGündemSiyaset

      HANİ SEN SOSYAL DEMOKRATTIN GÜNEL ?

KENDİNE VE YANDAŞLARINA GELİNCE ÇEŞMENİN AĞZINI AÇ İŞÇİLERE GELİNCE HAKLARINI GASP ET.

 

KUSAVCILAR’A, ÇİÇEKÇİYE, MICIRCIYA, MÜBAH, İŞÇİYE GELİNCE GÜNAH.

 

Seçildiği ilk günlerde Sosyal belediyecilikten, ezilenlerin hep yanında olacağından söz eden, Ömer GÜNEL, bu zamana kadar vermiş olduğu sözlerin aksine hep ezen ve işçi haklarını gasp eden olmuştur.

En son 2022 yılı işçi sözleşmesini dahi diğer ilçelerde bulunan belediyelerin aksine en son Büyükşehir belediye başkanın devreye girmesiyle zoraki imzalayarak işçilerin greve gitme kararından vazgeçmesi Belediyede sevinçle karşılanmıştı.

Son zamanlarda Türkiye gündemine bomba gibi düşen Kuşadası belediyesindeki olumsuzluklardan dolayı bir ayağı Ankara CHP genel merkezinden geri gelmeyen Ömer GÜNEL, İşçilerin bayramını zehir etmeyi başardı.

2022 Yılının ilk aylarında sözleşme farkı ile elde edecekleri artışla ekonomisini biraz olsun düzeltme umuduyla hayal kurarlarken, birçoğunun Elektrikleri kesildi, bazıları bankalarla icralık oldu, kimilerinin de evinde sorun çıkıp yuvalarının dağılma noktasına kadar geldiği görülmüştür.

Oysa geçmişten bu yana bakıldığında, Yukarıda isimlerini sıraladığımız (KUSAVCILAR-ÇİÇEKCİLER-BÖCEKCİLER, ÖZELLİKLEDE MICIRCILAR) söz konusu olduğu zaman Belediyenin kasasından hovardaca harcamalar yaparak ve bunlarla ilgilide bilgi edinmek isteyenlere de öldüresiye darp ettirip Kuşadası’nın adını bir nevi kötü anılmasına sebep olmuştur.

Yine en son olarak yaklaşan ramazan bayramı nedeniyle işçilerin alacakları maaşları ile Evlerine çocuklarına alış veriş yapmak için büyük umut besleyen Belediye personeli ne yazık ki hayal kırıklığına uğrayarak bayramları başlamadan zehir olmuştur.

Edinilen bilgiye göre Nisan ayı maaşlarına istinaden, maaş+ ikramiye bekleyen işçilere, Bayramda küçük çocuklara şeker dağıtır gibi komik sayılacak harçlık dağıttılar.

 

ŞİMDİ KAMUYOU ADINA SİZLERE SORUYORUZ ÖMER GÜNEL.

 

1-MICIRCINA HAPİSSANEYE  PARA YOLLATTIRDINMI ..?

2-KUSAVCILAR A ALACAKLARINA  İSTİNADEN ONLARA DA İŞÇİLERE DAĞITTIĞIN KADAR(BİNBEŞYÜZ) 1.500 TL Mİ VERDİN YOKSA ALACAKLARI OLMAMASINA RAĞMEN ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDEKİ YAPACAKLARI İŞLERE İSTİNADEN FAZLADAN AVANS VERDİRDİN Mİ.?

3-ÇİÇEKÇİ NE YİNE  BAYRAM İÇİN ÖDEME YAPTIRTIN MI ?

4-BÖCEKÇİLERi NE VE KURU KAFACILARIN’A ÖDEME YAPTIRTIN MI ?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı