GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

NELER OLUYOR NELER…

GECCEEK GECCEEK GECCEEK BU GÜNLERDE GECCEEK...

Kuşadası belediyesi Ömer GÜNEL ve avanesi bildiğin aynı tas aynı hamam.

Kuşadası belediyesi Ömer GÜNEL ve avanesi bildiğiniz aynı tas aynı hamam.

Vur patlasın çal oynasın,bütün eller havaya,purolu ve viskili alemli geceler,milyon milyon harcamalar, aynen devam etmektedir.

Sevgili okuyucular, yazınca CHP’ye zarar veriyormuşuz,Bu güne kadar yapılanlar, alınanlar, verilenler yetmedi rant ve israf aynen devam ediyor.

Kimsenin işinde gücünde aşında ekmeğinde gözümüz yok,Fakat çevremize mobbing uygulayan asılsız yalan ve iftira dolu haberler uyduran, bunu Kuşadası yetmedi, Aydında ki paralı ve satılık kalemşorlerine ve yaptıranlarınada karşılık verecek bir cevabımız söyleyecek bir sözümüz olmalı.

Bütün eleştirilere olumsuzluk ve isyana karşın devam eden KUSAV vurgunlarını, Balıkçı meydanı konserlerini , Güvercinada dinletilerini yazmayalım mı.

Yıllardır devam eden ballı maaş , kıyak kadrolara eklenen ve daha diplomasının imzası kurumadan sözleşmeli memur yapılan Ethem KERİM’in kızını yazmayalım mı ?

Baldızı, akrabaları, baldızının kızı yetmedi fırsattan istifade edip bacanağını işe alan Soner KAPLAN’a yazmayalım mı ?

Daha önce Kuşadası belediye meclisinde, “Kuşadası’nın malları mirasımızdır” diyen kendini kahraman ilan ettiren,fakat şimdi Kuşadası parsel parsel satılırken gıkı’nı çıkartmayan üç maymunu oynayan Mehmet GÜRBLEK’e yazmayalım mı

Üç yılda üç başkan değiştiren , fakir fukaranın, Kuşadası halkının milyonlarının aktarıldığı batık ve rant kokan AR YA AŞ’yi yazmayalım mı ?

Bir müdür dahi atayamadığınız teklif ettiklerinizin imzadan imtina ettiği BÖH Komutanınız la idare etmek zorunda kaldığınız Temizlik işlerini yazmayalım mı ?

Sokakların toz toprak içinde olduğu ,yolların köstebek yuvasına döndüğü üçüncü müdürün atandığı,milyonlarca tonluk mıcırın milyonlarca liralık vurgunun konuşulduğu Fen işlerine dokunmayalım mı ?

Parayı verenin düdüğü çaldığı,sıradan vatandaşın, sıradan bir ruhsat için aylarca beklediği,neredeyse müdürüne ulaşmanın imkansız olduğu,fakat müfettişlerin önünden dosyalarının eksik olmadı,İmar işlerini yazmayalım mı ?

Dijital faturalar,milyon milyon konserler,havada uçuşan imzalar,sahte hesapların ve asparagas haberlerin merkezi ve mucitleri basın ve Kültür ilişkilerinize dokunmayalım mı ?

Millete mobbing uygulayan,keyfi işten çıkartma yapabilen istediği bütün akrabalarını işe alabilen, Eşlerinin iş takiplerine yardım edebilen ,gecelerde alemlerde binlerce lira harcayan,yat ve kat sahibi ,Jeep ve şöhret sahibi ,özel memur ve personellerinize dokunmayalım mı ?

Biz bildiğiniz Kuşadası muhalefeti değiliz, alıştınız tehdit et, hakaret et, yalan ve uydurma haberler yaptır, eşine dostuna mobbing uygula,muhalefet edeni sustur,

Benim ne belediyede çalışan,eşim dostum akrabam var,ne size kiraya verilecek aracım var,ne takip ettiğim imarlar,ne pazar yerim, ne de inşaat ruhsatım var.

Siz sahipsiz yerde kendini kral zannedenler, size hepinize verilecek çok cevabım var.

KURT AV’A ÇIKARKEN NE AV’IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜR NEDE SAHİBİNİN KİM OLDUĞUNU.

KURT AV’A ÇIKARKEN NE AV’IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜR NEDE SAHİBİNİN KİM OLDUĞUNU.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı