GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

NASIL SHOW AMA

ARTIK KUŞADASI'NIN DA BİR ASMA KÖPRÜSÜ OLDU.

Yolları  parkları, çukurları, tozu toprağı, vatandaşın isyanını görmeyen Ömer GÜNEL  ve avanesi iş şov’a ve gösterişe gelince maşallah  on numara beş yıldızlar.

Geçtiğimiz günlerde bakımsızlıktan çürümüş kullanım ömrünü doldurmuş, beş metrelik köprüden, nasıl ve kimler tarafından kırıldığı belli olmayan  üç tane tahtayı ve bir musluk başını  adeta  memleket meselesiymiş gibi yaygara koparan ve bunu yapınca da başarılı bir  şov haline getiren iş bilmezler ve şovmen  ordusu  gerçek şovunun dün akşamki MELEK MOSSO  konserinde yaptı.

Her zamanki gibi sadece balıkçılar meydanında düzenlenen amacının ne  olduğu belli olmakla  beraber KUSAV’ı  zengin etmek üzere düzenlenen konsere Belediye  başkanı ve saz ekibiyle adeta  çıkartma yaparak şov yaptılar.

Bol bol bel kıvırıp gerdan kırarak  yapılan  eğlencede halkın bütün sorunları unutulmuş,toz toprak içindekiler kenara itilmiş geçen haftaki TAN TAŞÇI konseri faciası atlatılmış, maaile çalgı çengi eğlenceye  devam ediyorlardı.

Bu seferki eğlenceye  Kültür Basın işleri müdürlüğü yetmemiş olacak ki , Şaibelerin merkezindeki imar işleri, yapı kontrol müdürlüğü ve diğer birimlerle beraber başkanlık sekretaryası ve özel kalemde bütün personeli ile boy  gösterdi.

Adeta halkın gözüne gözüne sokularak  Belediye  eğlencesine dönüştürülen geceden neredeyse zorunluymuş gibi bütün Belediye personeli çalgı çengi ekibi  ve yandaşlar bol bol fotoğraf paylaştılar.

 

,

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı