GenelGündemKuşadası Haberleri

KUŞADASI ADAKULE OTEL ÇEVRESİNDEKİ YERELEŞİM ALANLARDAKİ İNSANLARIN SAĞLIĞINI HİÇE SAYIYOR

YETKİLİLER BU REZALETE DUR DİYECEKMİ ?

Kuşadası’nda 5yıldızlı otel olarak bilinen ADAKULE OTEL isimli iş yeri Sezonun başlangıç tarihinden itibaren adı bir çok kez olumsuzluklarla anılmaya başlamıştı.

Bu olumsuzlukları mesleği gereği kamuoyu ile paylaşan basın görevlilerini mesnetsizce yalan dolan ifadelerle suçlayıp mahkemeye vererek kendilerini aklamaya çalışmışlardır.

Bu gün gazetemize gelen bir ihbar üzerine ADAKULE OTEL’e giderek gördüğümüz manzara karşısında şaşkına döndük.Otel bacasından çıkan zehirli duman otel çevresinde bulunan sitelerdeki yaşayan insanların sağlığını hiçe saydıkları ve zehirli dumana boğdukları  görüldü.

Hatta  bu gün bacadan çıkan dumanları  Otelde yangın var diyerek itfaiye’ye haber dahi verdiler.

bu durumdan bayağı rahatsız olan çevredeki sakinler “Bizler burada çoğumuz kalıcı olmak  kaydıyla  tatil amaçlı gelip ikamet etmekteyiz.Ne yazık ki  ADAKULE OTEL yetkilileri bizlerin burada olduğunu  dikkate almayıp kendi ticari durumlarını ön planda tutarak sağlığımızla oynuyorlar.Lütfen bu konu hakkında tüm yetkili mercilerden Ailemiz ve çocuklarımızın sağlığı için gerekli tedbirlerin alınması için ilgililere gerekli uyarıları yapmalarını rica ediyoruz” dediler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: