GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

KONUŞAN FOTOĞRAFLAR

HANİ İTTİFAKLAR SAĞLAMDI ?

   PERŞEMBENİN GELECEĞİ,ÇARŞAMBADAN BELLİ OLDU.

 

Aşağıdaki fotoğrafta sözde Ömer GÜNEL ve yandaşlarının kurtuluş ilanı olarak  gördüğü Belediye kompleksinin açılışı, ve temel atma töreninden fotoğrafa iyi bakın;

Yerleşik nüfusunun 200.000 yazlık nüfusununda 1.000.000 geçtiği nüfusu geliri,popülaritesi ve önemi itibariyle Türkiye’nin en önemli ilçelerinden  birisi olan ,Türkiye’nin bir çok ilinden nüfusu ve geliri bakımından büyük CHP genel merkezininde güya  önemsediği güzel ilçemizde her şey Ömer GÜNEL’in menfaatine kişisel ilişkilerine ve egolarına göre  yönetiliyor.

Aşağıdaki fotoğrafta Kuşadası’nın Ömer GÜNEL yandaşları ve iş bilmez ekibinin elinde geldiği noktayı ve siyasi manevraların sonucunu göreceksiniz.

Son yapılan sözde açılış ve temel atma töreninde alenen gösterdi ki, bu sistem çökmüş, Bu mızrap bu çuvala sığmaz.

Önümüzde Türkiye’nin kurtuluşu olarak  görülen 2023 Haziran seçimlerine bir yıldan daha  kısa bir süre kalmışken , Genel başkan,altılı masa ve ittifak  ortaklarından üstüne basa basa dem vurup  birlik  ve beraberlikten söz ederken maalesef Kuşadası’nda Ömer GÜNEL ve ekibi tarafından bunun tam aksi  eylem ve tutumlar sergilenmektedir.

Resme  iyi bakıldığında bunun apaçık ortada olduğunu göreceksiniz. Çünkü bu resimde olması gereken, altılı masa ittifakı ve ortaklarının hiç bir temsilcisi yok ,

Bu fotoğrafta CHP  ilçe başkanı yok, İyi parti ilçe başkanı yok,Deva partisi ilçe başkanı yok,Saadet partisi ilçe başkanı yok,Demokrat parti ilçe başkanı yok, HDP ilçe başkanı çevreci gurupla beraber protesto eyleminde, Hadsiz ilçe yöneticisinin hakaret ettiği  gurup içerisinde yer alıyordu.

Belediyenin sponsor müteahhidi ve babası adına park yaptırılan meclis üyesi yok,

Yok oğlu yok.

Fakat ve lakin Kırmızı noktalı başkan yardımcısı protokolde,

KUSAV’cı ve MASON  gölge başkan baş rolde,

Paralel  taşeron kıymetli misafir listesinde,

Oğlu büfeci Ömer GÜNEL’in eski asistanı gelecek partisi il başkanı davetliler arasında .

Cumhuriyet halk partisi ve Kuşadası Belediyesi Ömer GÜNEL’in kişisel hırs ve egoları ile beraber arkadaşlık ve yakın çevre ilişkilerine göre idare ediliyor.

Vatana ve millete hayırlı olsun.  

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı