GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

HERKES HER ŞEY SÖYLER SONNOKTA DOĞRU SÖYLER…!

TÜKENMİŞLİK SENDROMU BAŞLANGICIDIR BU DAVRANIŞ.

 

İki gün önceki haberimizde Belediye başkanı Ömer GÜNEL ile birlikte MASON biraderi KUSAV’cı Levent KÖYLÜ’nün şehri terk ettiğini yazmıştık.

Belediye basın bürosu ve kalemşörleriyle beraber yandaşlarından hiç bir ses çıkmasa da haberimizin doğruluğu bu gün Ömer GÜNEL ve Eray KILIÇ tarafından teyit edildi.

Ömer GÜNEL’in güya KUHA HABER AJANSI’na özel yaptığı açıklamasıyla iki gündür İstanbul da olduğunu teyit etmiştir.

Fakat yalan söylemek ve yanlış algı yaratmak genel alışkanlığı olduğundan,yaptığımız detaylı araştırmada haberin içeriğini çok ta doğru olmadığı anlaşılmıştır.

Shovmenliği ve sosyal medya’ya düşkünlüğü ile bilinen Ömer GÜNEL’in iki gün boyunca hiç bir fotoğraf vermemesi,Beraber dediği Ayhan SİCİMOĞLU’nun hiç bir karede görülmemesi

Birlikte olduğuna emin olduğumuz MASON ve KUSAV’cı Levent KÖYLÜ ile birlikte olduğu söylenen kültür işleri koordinatörü Atıl Ulaş BENGÜ’nün dahi herhangi bir paylaşımda bulunmaması ayrıca kuşkulara sebep verdi.

DİKKATİMİZİ ÇEKEN VE AKLIMIZA TAKILAN DÖRT SORU ;

1- Bütün bunlar olurken ve ihaleye fesat ve rüşvet gerekçesiyle açığa alınmasından sonra Eray KILINÇ’ın “KUŞADASI YER-İM ” fotoğraf paylaşması.

2- Dünyadan bi haber davranan basın danışmanı Eşber OKAYER’in adeta oltaya geldik diye fotoğrafı.

3- Bunca kalemşörü ,Basın danışmanı ,yandaşı partilisi Troll hesapları ve Belediye meclis üyeleri dururken,düne kadar kanlı bıçaklı olduğu KUHA’ya açıklama yapması.
( İNŞALLAH YAKINDA BASIN DANIŞMANI OLARAK GÖRÜRÜZ ).

4- Bütün bunlar olup biterken hala şeffaf belediyecilik safsatasıyla açıklama yapabilme pişkinliği gösteren Ömer GÜNEL’e tepkiler dışında ne partisinden ne Belediyeden ne meclis üyelerinden hiç bir destek gelmemesi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı