GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

OFSAYT’TAN GOL OLMAZ

GOL VAR DAN GERİ DÖNDÜ

 

Cumhuriyet halk partisi  genel başkanını Kuşadası’na getirerek gol atmayı hayal eden Ömer GÜNEL ofsaytta düştü,hemde hakem Bülent TEZCAN’a rağmen.

Hayalperest bir macera ve şahşahılı bir  organizasyonla  genel başkanın Kuşadası’na gelişini kutlamak isteyen ve bunu büyük bir başarıymış gibi, içinde bulunduğu buhram dan kurtuluş umudu gören Ömer GÜNEL ve Bülent TEZCAN ikilisiyle yandaşları gene ofsayta düştü.

Kuşadası sokaklarında genel başkanın gelişinden daha  çok  olumsuzluklar konuşulmaya başlandı.

Nereden baksan tutarsız, ve puan kaybettiren bu durum Kuşadası halkının ve özellikle  Cumhuriyet halk partisi üyelerinin Ömer GÜNEL ve Bülent TEZCAN ikilisine inançlarının olmadığını güvenlerinin kalmadığını  gösterdi.

Zaten Bülent TEZCAN’ın dayatmasıyla zorla getirildiği söylenen genel başkanında açılış alanında 25 dakika kalması 8 dakikalık konuşma dışında  vatandaş, halk hatta ilçe yöneticileri dahil kimseyle muhatap olmaması olayların tuzu biberi oldu.

Fatih AKKENT’li ve Atıl Ulaş BENGİ’nin kavgasıyla başlayan bütün baskı ve uğraşlara rağmen katılımın çok  az olduğu Emniyet  kayıtlarına göre 1.500 kişi ( Komşu il ve ilçelerden gelenler genel başkanla  birlikte Seyehat edenler, ilçe yönetimi , kadın ve  gençlik kolları ile  beraber Aydın Büyükşehir ve Kuşadası belediyesi çalışanları dahil 1.500 kişi)

Çevre platformunun gösterisi ilçe yöneticisinin hadsizliği ile devam  eden   Kuşadası halkının  özellikle sosyal medya da göstermiş olduğu yoğun tepki ve şikayetler üzerine  morallerin iyiden iyiye  bozulmasına ,Gol atmayı hayal eden Bülent TEZCAN ve Ömer GÜNEL ikilisinin ofsaytta kaldığını gösterdi.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı