GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

PARK BAHÇE ÇOK YORULMUŞ

500 BİN METREKARE YEŞİL ALAN YAPINCA YORGUNLUKTAN BİTKİN DÜŞMÜŞLER

ZAMAN GEÇTİKÇE KUŞADASI BELEDİYESİNİN HER BİR BİRİMİNİN YALANLARI TEK TEK ORTAYA  ÇIKIYOR.

 

Seçildikleri günden bu yana  tüm toplantılarda,yaptıkları ile  övünen Belediye başkanı Ömer GÜNEL ne yazık ki her defasında baltayı  taşa vuruyor.

Oysa gelinen süreçte yaptıkları ile övünülen yerleri  gerek vatandaşın bilhassa kendisinin gerekse de  bizlerin  kontrol  ettiğinde öyle değil.

Yapılan yollarda parkeler tek tek  patlıyor  yerlerinde  çıkıyor,alt taraftan su ve kanalizasyon boruları patlıyor vatandaş rezil oluyor  evleri rutubet ve nem  içerisinde,

500 bin metrekare  yeşil alan yapıldı deniliyor,Şehir merkezinde ki ağaçların yanları ve ağaç dipleri pislik ve yaban otundan geçilmiyor,ondan sonrada  çıkın onu yaptık  şunu yaptık diye kendinizi övün.

HAAAA  ÖZÜR DİLERİZ.

Siz sadece  içerisinde rant ve çıkar olan işlerle ilgilenmekten asli görevlerinizi yapamaz hale geldiniz.Eğer bu işlerde  ihaleli iş olmuş olsaydı, İhaleyi kapmak için Belediyenin ihale  odasının kapısında kuyruklar oluşurdu.

kimseyi kandırmaya kalkmayın,Vatandaş artık her şeyi görüyor,sizler istediğiniz kadar naralar atın,O nu yaptık ,Şunu yaptık  diyerek,yapmadığınız apaçık ortada.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı