GündemKuşadası HaberleriSiyaset

    YÖNETİM KADEMESİNDE BÜYÜK RESTLEŞME…!

GÜNDEN GÜNE CADI KAZANINA DÖNÜŞÜYOR.

            

Kuşadası belediyesi Başkan vekili Tibet ÖZER ile KUSAV’cı Levent KÖYLÜ arasında büyük restleşmeler ve çekişmeler yaşandığı, bu çekişmelere Belediye  başkanı  ve  yönetim kademesinde Başka yardımcılarının dahil olduğu tarafımıza gelen  bilgiler arasında.

Organizatörlüğü ile bilinen Tibet ÖZER ile KUSAV’cı Levent KÖYLÜ’nün arasında ki çekişmeler düzenlenen Konser ve Festivallerle başlandığı, Belediye başkanı Ömer GÜNEL’in bir dönem Tibet ÖZER’e   ARYA’da görev vermiş olmasına rağmen (GAYRI RESMİ) dinmediği ve seçimin hemen ertesinden sonra, başlayan bu çekişme halen devam ettiği tarafımıza gelen  bilgiler arasındadır.

Öyle ki en son Kullanım hakkı ARYA’da olan Balıkçılar meydanındaki ve işletilmesi alt kiracı tarafından yapılan bir işletmenin Tibet ÖZER tarafından yakın çevresine devir edildiği, Devir edilen işletmeye, Levent KÖYLÜ tarafından basit sebeplerle bahane bulunarak cezalar kestirdiği, işletmeye uzun süre ruhsat verilmediği yine tarafımıza gelen bilgiler dahilinde.

Yine yerel medyaya yansıyan haberlerde KUSAV’cı Levent KÖYLÜ tarafından Tibet ÖZER’in yetkilerinin kısıtlandırıldığı bunun üzerine Tibet ÖZER’in uzun bir süredir başkan vekilliği dahi yapmadığı ,uzun süredir  hiçbir organizasyonda ve etkinliklerde  bir araya gelmedikleri bilinmektedir.

Ayrıca Tibet ÖZER’in parti içi ve belediye içindeki bazı guruplarla çekişme halinde olduğu, muhalif sayılabilecek meclis üyeleri ile de yakın ilişkiler kurduğu söylenmektedir.

Tarafımızca bu çekişmenin daha ileri boyutlara taşınacağı ve Belediye içerisinde büyük çatlaklara sebep olacağı da düşünülmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı