GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

AR YA AR YA SENİ GİDİ VARYA

HER TARAFDAN DÖKÜLÜYORSUNUZ...

 

 

Kurulduğu günden beri Kurucusu meşhur FETÖ’cü Erkan KARAASLAN  olan ve gündemden düşmeyen AR YA  Özer KAYALI döneminde neyse Ömer GÜNEL  döneminde de aynı hızla devam ediyor.

Haksız işçi alımı karşısında  Parti çevrelerinden tepki alan, yarattığı rekabet koşullarından dolayı esnafın tepkisini çeken ,fiyat zamları ile halkında tepkisini çeken  en son belediye bütçesinden milyonların aktarılmasıyla,

Belediye meclis gündemin işgal  eden , AR YA, her yönü ile Kuşadası’nın sırtına  kambur olmaya devam ediyor.;Aynı zamanda Baldız,Bacanak  Kayınçolara  verilen kıyak maaş ve yönetim kurulu üyelikleri ile gündemden düşmüyor.

Özer KAYALI döneminde bazı meclis üyelerinin susturmak ve  imtiyaz sahibi yapmakla beraber ödenen gereksiz maaşlarının yanı sıra kendilerine tahsis edilen cep telefonlarına kadar konuşulan AR YA’da ,

Ömer GÜNEL döneminde de aynı uygulamalar ve senaryolar devam ediyor.

2019 Yerel seçimlerinden sonra Ömer GÜNEL tarafından  oluşturulan yönetim kuruluna uzaktan bacanağı olan  Tekin AK,Seyit TORUN’un adamı Alparslan KÜÇÜKALİ   Mehmet GÜRBİLEK’in baldızı  Özen ÖZKUŞLAR ‘ı atayan ve bununla da yetinmeyen,   Ömer GÜNEL

Kayınço kontenjanından Siyami Sertaç SESLİ’yi genel koordinatör ve satın almanın başına getiren  Ömer GÜNEL  BALDIZ BACANAK KAYINÇO üçgenini tamamıyla kurmuş oldu.

Devamında Tekin AK’ın ayrılmasıyla  ( NEDEN GELDİĞİ,NEDEN GİTTİĞİ HALEN ŞAİBELİ ) Bu sefer yönetim kuruluna  KUSAVCI ve ünlü MASON Levent  KÖYLÜ’nün müflis kardeşi Bülent KÖYLÜ  yerleştirildi.

Üçüncü yılında  3. Yönetim kurulu başkanının değiştiği AR YA’ya bu sefer Kendi memleketinde dahi seçim kaybetmiş Kuşadası’nda sözde danışmanlık yerine Millet vekilliği aday adaylığı için uğraşan Kuşadası Belediyesiyle sözde Büyükşehir arasında bağ kurduğu söylenen,

Fakat bu işlerin  dışında sosyal medyada boy boy ve  bol bol ,Rakılı ,içkili ,balıklı, mezeli  fotoğrafları çıkan, onlarla da yetinmeyip  Ramazan ayında Belediyenin sosyal tesisleri olan  SEVGİ PLAJI’nda  çalgılı çengili  eğlenceleri ile meşhur Salim Tümer  APAYDIN getirilmiştir.

Gelinen noktada  üç yılda üç tane yönetim kurulu başkanının değiştiği büyük umutlarla getirilen Genel müdürün istifa ettiği göz bebekleri olan  ADA CAMPİNG’ de de müdürün görevden kaçtığı ( YERİNE GELENİN DE BAŞKA BİR ŞAİBE  KONUSU OLDUĞU )   AR YA’da ne hikmetse Baldız ve kayınço kadrosunun değiştirilmediği görülmektedir.

Bu arada Kayınço’nun kendini yönetim kurulu üstünde görmesi bütün personelle savaş halinde olması satın alma ve koordinatörlük adı altında harcattığı gereksiz ( RANT VE İSRAF KOKAN ) milyonlar, o da yetmedi işten ayrılan her personelin ve çalışanlar dahil, ateş püskürmesi başka bir araştırma konusu.

Son dönemlerde Yöneticilerin pasifliği Tümer APAYDIN’nda zevki sefa  içerisinde olmasıyla  Kayınço ve baldız arasında  iktidar savaşı başladığı,bununda çalışan personeller üzerinde olumsuz etki yarattığı,hatta bu güne kadar Kayınço  ve Baldızın keyfi uygulamaları yüzünden bir  çok personelinde  istifa ettiği rahatsızlığını dile getirdiği ,fakat ne yazık ki , gene Kayınço ve baldızın  aynı tas  aynı hamam devam  ettiği söylenmekte.

Bilgisine başvurduğumuz,bazı personellerin ifadesine göre diğer yöneticilerin ve müdürler hakkında şikayetlerin değerlendirildiği ,fakat  dokunmazlık zırhında olan  Kayınço ve baldıza hiç bir yaptırımın uygulanmadığı çalışan personeller arasında söylenmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı