GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

HERKES BURADA SEN NEREDESİN

CHP GENEL MERKEZİ ŞOVMEN'NİN BİLETİNİ KESMİŞ BELLİ OLDU.

ÖMER GÜNEL’İ GÖREN VARSA LÜTFEN 444  7  114 NOLU TELEFONA LÜTFEN  BİLDİRSİN.

 

Seçildiği günden beri Türkiye  genelinde en az makamında bulunan rekorunu elinde tutan Kuşadası belediye başkanı ŞOVMEN Ömer GÜNEL gün geçtikçe tükenmişlik sendromu yaşıyor.

Özellikle son 1,5 yıldır Kuşadası belediyesinde yaşanan  mıcır olayı ile ilgili yolsuzluk ve hırsızlıklardan dolayı Türkiye gündemine oturan yetmezmiş gibi bir bu olumsuzlukları gündeme taşımaya çalışan Yazar gazeteci Ergün POYRAZ’ın darp edilmesi ardından ve rüşvet ve yolsuzluğun belgesi ortaya çıkmasına rağmen ,ŞOVMEN  belediye başkanımız Ömer GÜNEL, hala bu konularla ilgili,  kamuoyununu rahatlatacak bir açıklamada bulunmadı.

Son zamanlarda koruyucu meleğinin kanatlarının altına giren ve kendini  adeta  çelik zırh’a bürünmüş hisseden               ,” Bana bir şey olmaz ” diyerek hal ve tavırlarında hiç bir değişiklik olmayan GÜNEL,artık Genel merkezin Türkiye  genelinde yaptıkları etkinliklere dahil  edilmiyor.

Daha  önce Van da düzenlenen Büyükşehir belediye  başkanları ile yapılan organizeye davet edilmemesine rağmen kendisini oraya  davetliymiş gibi gösterip  araya kaynak olmuştu. Ve orada ne genel başkan nede Aydın üyükşehir belediye başkanı kendisi ile resim karesi vermemişti.

O zamanlar  yapmış olduğumuz araştırmada, CHP Genel merkezi kanatlarından Ömer GÜNEL için “.Programda kendisine ne bir davet nede bir katılım için bildiri gönderilmedi.Fakat  kendisi bir şekil  oraya geldi parti terbiyesi gereği gelen kişiyi de oradan göndermek hoş olmazdı “ dedi.

Yine en son  Sivas’ta düzenlenen Türkiye’deki CHP li belediye başkanlarının bir araya geldiği  BİZE KATILIN  programında  orada olmayan tek belediye başkanı Ömer GÜNEL idi.

Oradaki yokluğu  aman aman çok dikkat çekmese de, Kuşadası kamuoyununda “Anlaşılan Genel başkan Ömer GÜNEL’in biletini kemiş yoksa orada olmaması mümkün değildi ) diye  konuşuluyor.

Bütün bu olanlara rağmen, neredeyse mayıs ayından bu yana belediyede bulunduğu günler sayılı olan, Yurt dışı tatil ve izinli günleri ile  adeta Fuat akdoğanın, asker kaçacağı günlerini aratmayan Ömer GÜNEL’den ne hikmetse her ortadan kayboluşunda  ya haber alınamıyor, yada çevresi tarafından yayılan haberler bir şekilde yalanlanıyor.

Bilindiği üzere eski belediye  başkanı Fuat AKDOĞAN  da görev süresinin dolmasına yaklaşık iki sene kala , Asker kaçağı olduğu  söylentileri üzerine,ortadan kaybolmuş ve Kuşadası belediyesini vekilleri ile yönetmişti daha sonrada mensubu olduğu AKJP’den görev süresi dolmadan partisi tarafından ihraç edilmişti.

Neredeyse tarih tekerrürden ibarettir sözünü  hatırlatırcasına Ömer  GÜNEL de aynı yöntemi  görev süresine 2 sene kala uygulamaya koymuş  ve partisinden  ihracı yüksek sesle siyaset kulislerinde konuşulmaya başlanmıştır.

Bakalım  tarih tekerrürden ibaret edecek mi.

Kuşadası kamuoyununa SONNOKTA GAZETESİ   olarak ricamızdır.

KAYIP BELEDİYE BAŞKANINI GÖREN DUYAN BİLEN OLURSA 444  7  114 NOLU TELEFONA  BİLDİRMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı