GenelGündemKültür&SanatKuşadası HaberleriSiyaset

REZALET REZALET REZALET

ALLAH KİMSEYİ SİZİN DÜŞTÜĞÜNÜZ DURUMLARA DÜŞÜRMESİN.

   Ömer GÜNEL karşıtlığı dünkü Tan TAŞÇI konserinde  iyice gün yüzüne çıktı.

Söylenenlere göre dün  AVM’de gerçekleştirilen Tan TAŞÇI konserine Ömer GÜNEL’in eşi Duygu GÜNEL, yanında faturacı dijital Ulaş ve bir takım avam kamarasıyla beraber 21.00 de başlaması gereken konsere  saat 21.40 civarında katılarak konserin yaklaşık olarak  bir saat gecikmeli başlamasına sebep oldular.

Seyircilerin  sanatçı ve sahneyi yuhalayarak tepki gösterdiği gecikmeye neden olarak  Duygu GÜNEL’in ve yanındakilerin sebep olduğu  anlaşılmasıyla beraber üstüne üstlük, gecikmelerine rağmen hiç bir şey olmamış gibi ücretsiz olduğu söylenen ve sahnenin en önünde yer alan koltuklara yerleşmek istemesi üzerine   konsere gelen bazı vatandaşlarca yuhalanarak ve sesli eleştirilerek ufak çaplı büyük çaplı bir münakaşa ve tartışma yaşandı.

Tartışmaya  diğer seyirci ve misafirlerinde dahil olması ile  büyümesi üzerine Duygu GÜNEL  ve yanındaki Belediye ekibi ve arkadaş çevresiyle beraber konser alanını  başlamadan terk etmek zorunda bırakıldı.

Bu arada bazı seyircilerin “Biz buraya paramız ile geldik siz hem bedava (BELEŞTEN) gelerek hemde en öne oturuyorsunuz milleti rahatsız ediyorsunuz” sözleri de tartışma esnasında duyuldu.

Bu gerginlik üzerine  sahneye  çıkan Tan TAŞÇI , konsere gelen izleyicilerden özür dileyerek,

“Gecikme  sebebi ve bazı zihniyetlerin değişmesi gerektiğini söyleyerek açıkça gecikmenin FIRST LADY’miz ve yanındaki Avama kamarasının gecikmeye  sebep olduğunu”  ima etti.

“;Zarafeti ve hanımefendiliği ile tanıdığımız  Duygu GÜNEL’in böyle talihsiz bir olay içerisinde bulunmasının  tasvip etmiyoruz, aynı zamanda yaşattığı gecikme ve gerginlik yaşadıkları güç söylenmesinden olması halinde kınıyoruz,

Bütün bunlara rağmen Seyirci veya seyircilerin gösterdiği tepki, Belediye yönetimine karşı ise,Eş ve  çocukların bu  tip durumlara müdahil edilmesini asla tasvip etmiyoruz.

Bazı söylentilere göre tepki gösteren seyircilerin bir çoğunun Kuşadası’nın yerleşik halkı olduğu, yaşanılan hizmet sıkıntısından dolayı  zaten Belediye yönetimine karşı  tepkili oldukları da söylendi.

Bir uyarıda her şeyi çok iyi bildiği  zanneden, Faturacı ve Dijital ULAŞ’a gelsin.

Madem böyle bir olayı organize ediyorsun, konserin 21.00’de başlaması gerektiği ve tribünlerin hınca hınç olduğunu da bilmen gerekir. Buna  göre de  organizasyon, buna  göre zamanlama da yapman gerekirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı