Spor

KARATE FEDERASYONUN BU YILIN 3. SEMİNERİ KUŞADASI’NDA YAPILDI.

TÜRKİYE KARATE FEDERASYONUNUN HER YIL 6 KEZ DÜZENLEDİĞİ EĞİTİM SEMİNERİ KUŞADASI’NDA AYDIN BÖLGE TEMSİLCİSİ İRFAN YİĞİTİ’N NEZARETİNDE GERÇEKLEŞTİ.

ÜRKİYE KARATE FEDERASYONUNUN HER YIL 6 KEZ DÜZENLEDİĞİ EĞİTİM SEMİNERİ KUŞADASI’NDA AYDIN BÖLGE TEMSİLCİSİ İRFAN YİĞİTİ’N NEZARETİNDE GERÇEKLEŞTİ.

Türkiye Karate Federasyonundan kurulu faaliyet  programı dahilinde  olan 21-22 Nisan tarihlerindeki (DAN)  Kuşak’ta seviye atlama semineri Antalya,Burdur,Muğla,Denizli,İzmir,Uşak ve Aydın ilerinde toplamda 75 öğrencinin katılımıyla Karate’de Aydın il temsilcisi İrfan YİĞİT’in yanı sıra,Türkiye Karate federasyonundan,Necip Kaplan, (DAN) Kurul üyeleri,Recep Oral,Suat Faraş,ve  Naci Özsoy katılımlarıyla gerçekleşti.

İki günlük seminer esnasında teorik ve uygulamalı  dersler alan öğrenciler,kendileri için büyük katkı sağlandığını ve diğer İllerden gelen sporcu arkadaşlarla kaynaştıklarını söyleyerek,memnun kaldıklarını belirtiler.

Federasyon ve Kurul temsilcileri,Kuşadası’nda kendilerine ev sahipliği yapan,Aydın İl Temsilcisi İrfan YİĞİT içinde,misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek Kuşadası’ndan ayrıldılar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı