GenelGündemKuşadası HaberleriSon Dakika

KUŞADASI UYDUKENT’DE 25 YILLIK EZİYET ÜYELERİN CANINA TAK ETTİRDİ.

Uydukent için açlık grevi yapacak

Kuşadası’nın kanayan yarası haline gelen Uydukent’te bir ev hayali kurup, 25 yıldır hayalleriyle oynanan vatandaş sonunda isyan etti. Ayhan Kaçar isimli üye İlerleyen yaşı ve kronik hastalığına rağmen açlık grevi yapacağını söyledi.

 

Kuşadası’nın kanayan yarası, siyasilerin ve yöneticilerin arpalığı haline gelen Uydukent, 25 yıllık üye Ayhan Kaçar’ı isyan ettirdi. Dürüst bir şekilde yapması gereken ödemeleri yaptığını söyleyen Kaçar, ‘benim ve binlerce üyenin tek hayali iki oda bir salon bir sosyal konuta sahip olmaktı. 25 Yıldır bize işkence çektiriyorlar. Bizi sömürüyorlar. Yeter artık!’diye isyan etti.

Uydukent’te yaşananları anlatmak için tüm üyelere ulaşacağını, işin peşini bırakmayacağını söyleyen Kaçar artık canıma tak etti dedi. Yaşının ilerlediğini söyleyen Kaçar, ‘Uydukent’te yaşananları sindiremiyorum. Mücadelemden asla vazgeçmeyeceğim. Son çare Aydın veya Kuşadası’nda belirleyeceğim bir noktada, ilerleyen yaşıma ve kronik rahatsızlıklarıma rağmen, çok uzun direnemeyeceğimi de bilerek 25 yıllık bu eziyetin çözümüne katkı sunabilmek için ölüm orucuna yatacağım’ diyerek, Uydukent’i Cimer, Bakanlıklar, Valilik ve CHP genel başkanına, kadar anlatacağını söyledi.

 

Uydukent ile ilgili gelişmeleri okurlarımıza ileteceğiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: