GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

BU ZAMANA KADAR NEREDEYDİNİZ ?

YEMİYORLAR ARTIK MİLLET UYANDI BEYLER.

GENEL BAŞKANIN GELECEĞİNE KENDİLERDE İNANMIYORDU  VE UMUTLARINI KESMİŞLERDİ BU YOĞUN TEMPO ONDAN

 

   Uzun zamandır yılan hikayesine dönen ve Önceleri vatandaşın kullanım alanı olarak kent meydanı ne hikmetse birden Büyükşehir ve Kuşadası belediyesine kullanmak için kendilerine tahsis edip bina diktiler.
   Son zamanlarda Kuşadası’nda Ergün POYRAZ’un darp edilmesi olayı ile olayı Türkiye gündemine oturan sarsılan hatta ve hatta Genel başkanlarını yanılgıya düşürerek Kılıçdaroğlunu da yanılgıya düşüren Belediye yöneticileri,
   Kemal KILIÇDAROĞLU’da burada yaşanan darp olayı ile yaptığı açıklama neticesinde,Hem İl yönetimin hemde Kuşadası’na oldukça tepkili ve temkinliydi,
   Gelinen süreçte CHP Genel merkezinin daha önceden yapmış program ve planlama neticesinde istemiyerek te buraya kısa süreliğine uğrayacağı bildirildi.
   Bunu öğrenen Büyükşehir ve Kuşadası belediyesi son gaz ile tüm Temizlik işleri personelini oraya yığıp  KILIÇDAROĞLU programına yetiştirmeye çalışıyorlar.
   Görünen o ki KILIÇDAROĞLU’nu oraya toz toprak içerisinde ağırlayıp,
   ” Efendim böyle bir hizmet binası yaptık ama tam olarak daha bitiremedik ama bittiğinde tekrar sizi burada görmekten onur duyarız” diyecekler”
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı