GenelGündemKuşadası HaberleriÖZEL HABERSiyaset

SİZ HATA YAPIN BENDE YAZMAYA DEVAM EDEYİM…!

KIRMIZI NOKTALI HADİ BUNDAN DA ŞİKAYETÇİ OL.

    AYMAZLIĞIN BÖYLESİ HİÇ BİR DÖNEM VE HİÇ BİR  YERDE GÖRÜLMEDİ.

Şimdi bunları yazdığım zaman doğru  adliyenin  yolunu tutup kendilerini sütten çıkmış ak kaşığa benzeterek masum rollerine bürünüyorlar,

Bu gün yine   Kuşadası  adliyesinde Cumhuriyet savcılığına giderek hakkımda şikayetçi olmuşlar, bende  kendi savunmamı vererek adliyeden  ayrıldım. Şu iyice bilinsin ki ben, sizler  böyle hatalar yaptıkça,haber yapmaya devam edeceğim,Çünkü ben  yüce Türk adaletine güveniyorum.

19 Eylül Gaziler günü, yurdumuzun her yerinde olduğu gibi Kuşadası’nda da kutlanıyor.

Bu gün, 1921 yılında Mustafa Kemal ATATÜRK’E, Gazilik ve Mareşallik unvanı verilmiş olup, Türkiye Gazileri ve Devlet erkanı tarafından bu gün Gaziler günü olarak kutlanır.

Gazilerle beraber Devlet erkanının katılımıyla Kuşadası’nda yapılan Devlet töreninde, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel ve Belediyeyi temsilen de Başkan GÜNEL’in  yerine KIRMIZI NOKTASI ile ünlü Başkan yardımcısının katılması şaşkınlık yarattı…

Başkan yardımcısının aymazlığı, lakayıtlığı Kuşadası sakinleri ve törene katılan erkanın dikkatinden kaçmadı…

Çelenk koyma ve saygı duruşunda lakayıt duruşunun yanı sıra sırıtarak etrafa bakması oldukça tepki yaratırken,
Kaymakam Sadettin Yücelin Koyu renk takım elbisesiyle katıldığı Devlet töreninde, ceketinin düğmeleri sürekli kapalıyken, Başkan yardımcısının düğün törenine gelmişçesine, ceketinin önünü dahi iliklemeden resim vermesi tepkiyle karşılandı..

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı