GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

CHP’DE GİZLİ İSYAN BOY GÖSTERDİ…!

PARTİ ÜYELERİ VE TÜM PARTİLİLER SERHAN CELLATI GÖRMEK İSTİYOR.

PARTİLİLER UFKU VE  VİZYONU GENİŞ PARTİ İÇERİSİNDE  PARLAYAN YILDIZ OLARAK  DEĞERLENDİRİLEN SERHAN CELLAT’I BAŞKAN  OLARAK  GÖRMEK İSTİYORLAR.

 

 

Uzun zamandır Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde adeta bir nefer gibi çalışan ve hizmet eden tüm partililerin sevgisini kazanan,

Adeta CHP’de PARLAYAN YILDIZ haline gelen Serhan CELLAT’ı Parti içi ve dışı herkesin İlçe başkanı olarak görmek istedikleri bize gelen söylentiler arasında.

Bazı partili üyeler ”Bu zamana kadar yapılan İlçe başkanlığı seçimleri, hep birilerinin işaret etmesiyle veya dayatmasıyla İlçe başkanlığına seçilmiştir.

Hal böyle  olunca, dayatma ile gelen tüm başkanlar bu zaman kadar,ne bir partilinin nede parti üyesinin sorunları ile ilgilenmedikleri gibi, Parti içerisinde küskünlüklere sebep oldukları gelen  şikayetler arasında.

Bir çok parti üyesi ve partililer tarafımıza şunları söyledi;

Bizler yıllardır Kuşadası yerelinde iktidar olmamıza rağmen kamuoyu önünde hep eleştirilere maruz kalmışızdır. Gerektiği  an ve gerektiği zaman  onca oy potansiyelimiz olmasına rağmen ne bir etkinlikte ne bir toplantılarda gerçek  çoğunluğu bir araya getirip bir varlık gösteremiyoruz.

Bu nedenle de artık içimizde bu zaman kadar, çalışmaları ve emekleri ile partililerin gönlünü feth eden genç ve dinamik, toparlayıcı olarak hatta zaman zaman aramızda esprisini yaptığımız PARLAYAN YILDIZ olarak gördüğümüz Serhan CELLAT’ı artık ilçe yönetiminin başında  görmek istiyoruz” dediler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı