Genel

SULAR DURULMUYOR ( 1 )

CHP DE KAZANLAR KAYNIYOR.

     GÜN GEÇMİYOR Kİ KUŞADASI’NIN CHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI VE HAMİSİ AYDIN MİLLET VEKİLİ VE YURT DIŞI ÖRGÜTLENMEDEN SORUMLU  GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BÜLENT TEZCAN İLE İLGİLİ ŞOK BİR GELİŞME YAŞANMASIN.

Yaklaşık bir yıldır devam özellikle hayali mıcır  42.000,000 ‘luk  yol ihalesi imar  konusundaki kuşkular ve KUSAV üzerinden yürütülen soruşturma ve müfettiş araştırmaları neticesinde öncesinde 5 belediye personelinin açığa alınması, daha sonrada dördü belediye personeli ikisi iş yaptıkları firma yetkilisi olma  üzere toplamda  6 kişinin tutuklanmasıyla devam eden,

Ve aldığımız  duyumlara göre henüz,İma r  müdürlüğü, kültür işleri müdürlüğü, yapı kontrol müdürlüğü ve KUSAV’daki müfettiş raporlarının sonuçlarının ortaya çıkmadığı belediyenin bu birimleri ve  KUSAV ile  ilgilide mahkeme  sürecinin gündemde olmasına rağmen Bülent TEZCAN ve Ömer GÜNEL’den kendilerini kurtarmak üzere hamle üzerine hamleler gelmeye başladı.

Özellikle  Kuşadası belediyesine yönelik aşırı korumacı tavrı ile ön plana çıkan ve adaylık süresince  Ömer GÜNEL’i belediye başkan adayı yapmak için her türlü formülü denediği söylenen Bülent TEZCAN’nın bu tavrı  partili partisiz Kuşadası halkı  ve CHP genel merkezi tarafından büyük tepkilere yol açıyor.

Geçen hafta içerisinde haberini yaptığımız  ve Kuşadası belediyesi basın bürosu ile iş yapan firmanın arasındaki  maddi  bağlantıyı ortaya  çıkartan belgenin  akabinde,Kuşadası ilçe örgütünde yaptığı konuşmada,belgenin  sahteliği ve ya  gerçekliği üzerinden hiç bir  yorumda bulunmamış, belgenin bizim elimize geçme şeklini  eleştirerek bir nevi de  olsa doğruluğunu kabul etmiştir.

Bununla da yetinmeyerek Cumhuriyet halk  partisi bazı genel başkan yardımcılarına yanlış  yönlendirip, Kuşadası’ndaki gelişen olaylar üzerinden yanlış demeç ve beyanat vermelerine sebep olmuştur.

Bütün bunlarla da yetinmeyen Bülent TEZCAN kendisi için  siyasete başlama ve  çıkış noktası olan Kuşadası’na dair gizli planlarını halen yürütmektedir.

NOT= Yazının devamı yarın siz değerli okuyucularla paylaşılacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı