GenelGündemKuşadası HaberleriYaşam

BİR DEVLET MEMURUNUN BAŞINA GELEN TALİHSİZLİK

Geçenlerde bazı haber sitelerinde ve kanallarında çıkan yanlış bir haber (GÖREVDEN ALINMA) yüzünden, şahsın gerek aile içerisinde gerekse de arkadaş çevresinde can sıkıntısı gelişmeler oldu.

Edinilen bilgiye göre milli emlak müdürlüğünde vekil müdür olarak görev yapan Yıldıray ÖZMEN isimli şahıs, her nasılsa bazı haber sitelerine sızdırılan yalan yanlış bilgilerden dolayı ve bunun üzerine çıkan haberlerden nedeniyle, ister istemez huzur bozucu dedikodulardan can sıkıcı etkenler oldu.

Bizde SONNOKTA GAZETESİ olarak yapmış olduğumuz araştırma neticesinde, Yıldıray ÖZMEN’nin burada yaptığı görev sürecince, birçok kez yine hakkında yapılan şikayetlerden dolayı Mülkiye müfettişlerinin yaptıkları incelemede alnının akıyla çıkmıştır.

Yıldıray ÖZMEN görev sürecince, gördüğü tüm yanlışlıklar ve usulsüz gördüğü yapıların hakkında düzenlemiş olduğu raporları kendine düşen görev nedeniyle ilgili mercilere verdiği hiçbir usulsüz bir iş yapmadığı etrafınca söylenmektedir.

Yine hakkında görevden alındığı haberleri çıkan Yıldıray  ÖZMEN her ne hikmetse, yasal hakkı olan iznini kullandıktan sonra 24.10.2022 Pazartesi günü izninin bitiği gün tekrar görevine döneceği söylendi.

NOT= Mülkiye amirinden gerekli izni alındıktan sonra kendisi ile de özel olarak röportaj yaparak gerçekleri kamuoyu ile paylaşacağımızı bildirir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı