GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

KONUŞAN FOTOĞRAFLAR ( 5 )

İŞTE SAZ İŞTE VOKAL,ÇALIN ÇALIN OYNAYIN.

Konuşan fotoğraflarda bu gün, Ömer GÜNEL’in saz ve  vokal  ekibi  var.

Her seferinde 30 yılda yapılamayanı yaptık  şarkısının nakarat bölümünü tekrar eden vokal bu saz   ekibini de kimler var  kimler.

Sahnenin en önünde Assolist olarak Ömer GÜNEL yer alırken alt solist kadrosunda KURU KAFACI’lar, KAYISICILAR, KUGİAD’çılar ve  KUSAV’cıların yanı sıra alkışlar ve BÖHÇÜ’ler yer alırken, vokal  ve saz heyetiyle karşınızdayız.

Kuşadası’nda 30 yapılamıyanı yaptık şarkısının gerçek manada karşılığı  Kuşadası’nın  son 30 yıldan daha  fazla  parselledik, gelecek  30 yılını  resmen heba etmektir.

Peki bu saz vokal  ekibinde kimler  kimler var ;

Seyfi Seyhan SÜVARİ; 

Ömer GÜNEL’in  siyasi ayağı , sözde örgütçü, her şeyi bilen, herşeye verilecek bir cevabı olan , hercümleye  fakat ve ama ile  başlayan EVİZLER’in kayınçosu, Park bahçenin mimarı,alt kadroların uzlaştırmacısı, Fakir fukaranın ve örgütün umudu( Ama  hiç bir zaman olamayan)  Assolistin ve alt sanatçı kadrosunun piyonu, KAYISICI’ların ve KURUKAFACI’ların oyuncağı bal yapmayan arı.

Yusuf ATAK ;

Son dört belediye başkanının mali hizmetler danışmanı, her dönemin pazarlılar üstü adamı,Canı isterse bürokrat canı isterse siyasetçi olan , Araç kiralama konusunda  uzman, Kardeş, Kayınço ,Baldız Bacanak akraba eş dost  , çoluk çocuk  işe yerleştirmede bayrak, Belediyenin son 30 yılını bilen, gelecek 30 yılını mahveden ihale ve yerel yönetin sihirbazı.

Mehmet SARIDEDEOĞLU ;

Sporcu, Zeki çevik  ve kıvrak, KAYSIALTI’nın yeni prensi,gizli Jönü, kurnaz saman altından su yürüten sözde hiç bir şeye karışmayan fakat her taşın  altından çıkan ,Beyaz eşyacı yeni Müteahhit, Orhan ÖNER ile baba dostu.

Mukadder BAŞTERZİ;

Selçuk’ta AKP’li, Kuşadası’nda CHP’li, sülalesi FETÖ’cü,kendisi sahte sosyal  demokrat,EGE BİRLİK’in aracısı yandaş muhalif basının finansörü, Kayan evleri mimarı,Belediye  yancısı simsar ve  komisyoncuların buluşma noktası. BÖH KOMUTAN’ı zamanında,  Emniyeti  yenileyen adam,  modacı ve stilist,  Beldiye bürokratlarının takım elbise  sponsoru, Belediyenin mobilyacısı, KUGİAD’çıların fikir babası ve FETÖ Borsasının mağduru ve daha neler neler neler………………!

Kemal GÜNERİ ;

Siyasetin Ankara ayağı, Jeep sahibi ve Rezidans maliki, Bankamatiklerin ne  kıdemlisi, Belediye Aşk skandallarının  mağduru, NişanlIşı  ve sevgili kontenjanından,Bankamatikçi yaratma dahisi, Hayvan sever, Pehlivan ve  boksör, Güreş ağası, güvercin masaya hizmet ve danışmalık  alımı yapacak kadar zeki, İhalecilerin kankası, Bülent TEZCAN’ın yancısı KAYSIALTI’nın iş ortağı, Güzellik merkezi sahibi ve sözde Kemal KILIÇDAROĞLU gönüllüsü, Parti içinde parti ,Örgütün içinde Örgütün kurşun askeri,

( NOT = Kendisinin  ve  sosyetik müstakbel zevcesinin, bankamatik memuriyeti devam ediyor. )

  Oğuzhan TURAN ;

Anlatmaya  gerek yok, Her şeyi biliyor  ve görüyorsunuz.

Emre FAZLILAR ;

TEZCAN’lının kontenjanı, KAYSICILAR’ın sadık  eri, Simsar ve  komisyoncu, İmar komisyon üyesi,Dosya takipçisi, Ömer, Seyfi ve Oğuzhan’ın yancısı, Eş kontenjanından bankamatikçi, Belediyeciliği bilmeyen, örgütte  karşılığı olmayan adam.

VE  ŞANSLI DAMAT UMUT TEZCAN ;

Bir damattan öte her şey, Mercedes’ler, Bmv’ler, ofisler tapular, çanta çanta paralar.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı