GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

HALKMI YALANCI BELEDİYEMİ ?

BELGELER ORTADA

 SEN KİMSEYİ KANDIRAMAZSIN HALK SALAK  DEĞİL UYUMUYOR ARTIK

Son zamanlarda Belediyenin hizmetleri ile  övünen  Ömer GÜNEL, özellikle  mahalle ve sokakları yenilediğini her defasında ilk okul talebelerinin şiir okuduğu gibi gündeme getiriyor.

Ne yazık ki  gelinen noktada, Ömer GÜNEL’in söylediği gibi her taraf güllük gülistanlık değil,  Kuşadası’nın tüm mahalle sakinlerinin sosyal mecrada yapıldı denilen  yolların ne kadar berbat bir durumda olduğunu, hemen hemen hergün dile getiriyorlar.

En son ise, turizmin göz bebeği olan Kuşadamızın turistleri ağırlamak ve  onlara güzel kaliteli ürünler satmak için uzun zamandır bekleyen esnaf…

Önce Pandemi sürecinden, daha sonrada caddeleri düzelteceğiz güzelleştireceğiz diyenlerin yüzünden aylarca rezalet içerisinde kalıp, Gemi sezonun başlamasına rağmen dükkanlarını açamadılar.

Son  olarak  nasıl bir  yol ve cadde yapmışlarsa, vatandaşın o kadar tepkisinden sonra ORİENT ve GRAND BAZAAR denilen  alış veriş çarşısının  göbeğinde, bir yaşlı Turistin yola döşenen Kıytırık parke taşına ayağının takılıp  düşmesi bardağı taşıran son damla oldu, turistin ambulansla hastaneye kaldırılması Kuşadası Esnafını isyan noktasına getirmişti.

Şimdi kamuoyu nezdinde o kadar yol ve caddeleri yaptıklarını anlatarak övünen, başta Ömer GÜNEL ve Belediye yetkilileri, bumu sizin yaptık diye övündüğünüz yollar, neredeyse insanların ölümüne sebebiyet verecek yaptık dediğiniz bozuk caddelerle mi insanları  kandırmaya çalışıyorsunuz?

Ola ki  Grand Bazaar da ayağı parke taşlarına takılarak  düşerek yaralanan Turist, orada ayağı değilde başı üzerine düşmüş  olsaydı ve hayatını kaybetmiş olsaydı bunun hesabını kim verecekti?

Orayı yapmaları için peşkeş çektiğiniz (KUSAV VE FETÖCÜ) yandaşların mı, yoksa Halkın ödediği vergilerden sen mi Külhanbeylik yaparak sorumluluğu üstleneceksin?

Pekala Ömer GÜNEL ;

Vatandaşların bu kadar  sosyal mecrada haykırışları yalan mı, yaptık  dediğiniz yolları onlar mı görmüyor yoksa  sana veya belediyeye çamur mu atıyorlar?

Silerin meşhur mıcır cı arkadaşlarınızın para kazanması için ihaleye verdiğiniz, Davutlar-Güzelçamlı yollarını son zamanda  hiç gidip gördünüz mü? oradaki vatandaşların neler çektiğini  biliyor musunuz?

Türkiye’nin dört bir yanından yaz aylarında tatillerini geçirmek için  almış oldukları yazlıklara geldiklerine bin pişman olanlar. Kuşadası’nın  tüm cadde ve sokakları bu haldeyken Genel Başkanınızı  İlçeye  getirmeye çalışıyor ve açılışlar düzenleyeceksiniz.

BU KADAR PİŞKİNLİĞE PES DOĞRUSU

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı