GenelGündemKöşe YazılarıOrhan ÇEVİKBAŞSiyaset

HAFTANIN İZLENİMİ ( 2 )

KÖŞE YAZISI

Geçen haftayı  önceki haftalara nazaran daha sakin  geçiren Kuşadası belediyesi ve ÇÖMEZ Başkanı,her ne kadar içinde bulunduğu buhranlı süreci sessiz sakin atlatmaya çalışsa da maalesef ruh hali ve çevresindeki iş bilmezler buna  müsaade etmiyor.

Geçen haftalarda Seyfi Seyhan SUVARİ’nin  gayretleri  kaysı altınında taktikleri ile bir toparlanma süreci yaşayan,fakat  halktan ve CHP tabanından destek göremeyen halkçılık ve tabana  inme gayretleri boşa çıktı.

Halkçılık  ve şirin görünme gayretiyle Kuşadası’nda yerel basın mensuplarıyla yediği yemekte gerekli desteğin sağlanmasına meydan vermedi.

Şöyle ki ;

Son günlerde yerelde çakma hesapla yayın yapan HIDIR KEDİLİ’yi bile susturamayışları verdikleri cevapları bile sahte  hesaplar üzerinden vermeleri,doğru olmadığını bildikleri halde sırf olayları çarpıtmak ve  HIDIR KEDİLİ‘nin  iddialarını sulandırmak üzere Ergün POYRAZ‘a bağlamaları ( Çünkü bağlayabilirler ise  “Ergün POYRAZ  zaten düşmanımız  haberler ve yazılar çarpıtma diyecekler ).

Fakat Kuşadası halkı ve kamuoyu bunu yemez,olaylar ve şahıslar gerçek,aksi ispat edilinceye kadar ,yazılar doğru kabul edilir geçirdiğinizi süre zarfı da yaptıklarınız  ve yönetim şekliniz buna  müsait.

Yaşanılan bir diğer hadise  de ,Benimle ve Gazetemiz SONNOKTA haberle  ilgili.

Bilindiği üzere sözde şirin görünmek üzere Yerel basın mensuplarına bir barış yemeği verilmiş,şahsımda bu yemeğe davet edilmişti.Fakat geçtiğimiz 3 yıllık süreci yaptıklarını ve yapacaklarını göz önünde  bulundurarak ,

Halkın ve  Kuşadası kamuoyunun sorun ve sorularına cevap bulamayacağım bilinci ile bu toplantıya katılmayı uygun görmedim.

Hal böyle  olunca ,düşmanlık  ve kibirle beslenen Ömer GÜNEL ve bazı sözde basın yalakaları  ve başlarındaki FETÖ’cü olduğu söylenen zat’a bile

KUSAV’cı ve MASON koordinatör Kuşadası’ndaki basın emekçileri ile yapamadıklarını Aydın da satılık,tehditkar ve şantajcı kalemşörlere  asparagas haberler  yaptırarak beni yıldırmaya  çalışıyorlar.

Sevgili Kuşadası halkı  ve değerli okuyucularımız ;

Bir belediye  yönetimi ve iş bilmez yalakalarını düşünün,içindeki bulundukları girdabı bilemeyip,Milyonluk çiçek ihalelerini,KUSAV’ın rantını,parsel parsel imarını,tonlarca mıcırı,Belediyede yaşanan Aşk  ve skandal  ve hikayelerini iş görmeyen rapor alan memurlarını Mal  dahi alamayan  ihale yapamayan,

150 binlik şehrin sorunlarını görmezden gelen delik deşik yolları dillere destan trafiği kesik suları,bakılmayan park ve bahçeleri,Esnafın isyanını göremeyen   zihniyetin haftalar boyu uğraştığı iki iş.

1- HIDIR KEDİLİ kimdir

2-Orhan  ÇEVİKBAŞ’ın  haber kaynağı kimlerdir.

,( Bunlar nasıl susturulur)

Bizde sorularınıza cevap verelim,O milyonları akıttığınız,binlerce lira maaş  verdikleriniz  sizlerde Kuşadası kamuoyuda rahat etsin.

HIDIR KEDİLİ  kimdir ;

Mata Hari,

James Bond ,

Juan Pujol Aldrich

Hazen Ames

Isser Harel

Hiram Abbas olabilir.

 

ORHAN  ÇEVİKBAŞ’ın haber kaynakları kimlerdir.

1-Mustafa  DENİZLİ,

2-Şenol GÜNEŞ

3-Fatih TERİM

4-Ersun YENAL

5-Abdullah  AVCI

Ve  son  olarak taktik ve teknik dehası fenomen Futbol dahisi sosyal medya uzmanı Köln Spor akademisi mezunu,Türk futbolunun dahi hocası Milli takıma gidemeyen  ama Orhan ÇEVİKBAŞ’tan bir Orhan ÇEVİKBAŞ daha yaratan yüce insan YILMAZ VURAL.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı