Genel

K.ADASI BELEDİYESİNDEN GÜZEL HAVADA ÖZEL DAVETLER KUSAV’CILAR,KARA KIŞTA VATANDAŞA

HEY ANAM HEYYYYYYYYY....

Kara kış,Ekonomik kriz,İşçi maaşları şöyle dursun,Çalgı Çengiye  Devam..

 

Ekonomik dar boğaz ve mali sıkıntılarla beraber  diğer  bir sürü olumsuzluklarla gündemden düşmeyen Kuşadası Belediyesi,Konser Organizasyon ve İsrafa tam gaz devam  ediyor.

Geçtiğimiz  günlerde sosyal medya  ve özel  Haber sitemizde defalarca gündeme getirdiğimiz Kuşadası Belediyesi Kültür işleri Müdürlüğü ve KUSAV ilişkileri yeni  bir skandala  imza attı.

1.MART.2022 Tarihli Kuşadası Belediyesi resmi  facebook sayfasında 19.MART.2022 C.Tesi günü Saat 20.00’de Kervansarayda düzenlemeyi planladığı   SABAHATTİN ALİ 115 YAŞINDA konseri bu gün akşam saatlerinde PERA DÜĞÜN SALON’unda düzenleneceği şekli ile yeniden paylaşıldı.

Sessiz sedasız,hiç bir  düzeltme metni  girilmeden  yapılan  paylaşımı sebebini,Kara Kış  koşulları ve soğuk havaya rağmen  Kervansaray’da düzenlenecek olmasını vatandaşlar tarafından gösterilen tepki olduğu söylenmektedir.

Bilindiği üzere daha  önce KUSAV logosu  ve düzenlenmesiyle yapılan bu tür organizasyonlar,Özellikle  yaptığımız haberler ve Vatandaşların yoğun tepkileri üzerine  Berna  LAÇİN gösterisi ile beraber bu organizasyonda da  Belediye Logosu gözlerden kaçmadı.

Belediye ve  Cumhuriyet Halk Partisine yakın çevrelerce edindiğimiz  bilgilere göre özellikle Kervansaray için Belediye Personeline ve bazı parti üyelerine Konsere katılmaları yönünde baskı yapıldığı,Bazı vatandaşların telefonla aradığı aranılan vatandaşlarında “YAZ VE GÜZEL HAVA  OLUNCA ÖZEL DAVETLİLER KARA KIŞ’TA SADE VATANDAŞ!MI” diye  tepki gösterdiği söylenmektedir.

SONNOKTA GAZETESİ  olarak  soruyoruz ;

1-Ekonomik dar boğaz ve Kara kışa rağmen işçi maaşının ödenmediği yerde böyle  bir organizasyon gereklimi dir.?

2-Gerçek rakamlarla  50-60  Bin Tl ,olabilecek bu organizasyonun Kuşadası Belediyesine  maliyeti ne kadardır.?

3-Her ne kadar Kuşadası belediyesi adı altında düzenleneceği söylense de,yapılacak  olan ( ETKİNLİK ve KONSER)!de KUSAV’cı  Levent KÖYLÜ ve  yöneticilerinin  dahili var mıdır .?

4-Organizasyonda  Levent KÖYLÜ yoksa organizatörlüğü ile bilinen  Başkan vekili  Tibet ÖZER ile kendisine bağlı ve himayesinde  bulunan Şirketlerin veya  şahısların alakası var’mıdır. ?

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı