Genel

İBRAMAKİ’DE “REHBERİN OBJEKTİFİNDEN” İSİMLİ FOTOĞRAF SERGİSİ

 

Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi, Aydın Turist Rehberleri (ATRO) tarafından düzenlenen bir fotoğraf sergisine ev sahipliği yapmaya başladı.

 

 

“Rehberin Objektifinden” isimli sergi, ATRO üyesi rehberler Mesut Yılmaz ve Murat Beşbudak’ın gezileri sırasında çektikleri fotoğraf karelerinden oluşuyor.

Serginin açılışına çok sayıda sanatseverin yanı sıra Kuşadası Kaymakamı Saadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve ATRO Başkan Yardımcısı Celal Küçük katıldı. Sergi açılışında konuşan ATRO Başkan Yardımcısı Küçük serginin sahibi rehberler Mesut Yılmaz ve Murat Beşbudak’ın fotoğraflarının sanatseverlerden yoğun ilgi gördüğünü belirterek ev sahipliğinden dolayı Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ise turist rehberliği mesleğinin doğru gözlem gerektirdiğini belirterek Yılmaz ve Beşbudak’ın fotoğraflarının birer eser olma özelliği taşıdığını ifade etti.

Kayalı’nın ardından konuşan Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel sergi sahibi rehberler Mesut Yılmaz ve Murat Beşbudak’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Turist rehberleri Mesut Yılmaz ve Murat Beşbudak’ın “Rehberin Objektifinden” isimli sergisi 24 Mart tarihine kadar Kuşa

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: