Genel

KUŞADASI AKP’NİN AĞIR TOPLARINDAN MUSTAFA KARASU SALI PAZARIN’DA FUAT AKDOĞANLA RESMEN ŞOV YAPTI.

SALI PAZARINDAKİ SİTELER FUAT  AKDOĞAN DİYOR.

 

Yaklaşan yerel seçimlerde adayların semt ve mahalle toplantıları bu günde saat 20.00’de Salı Pazarı mevkiinde Kuşadası Ak Parti’nin ileri gelen isimlerinden Mustafa KARASU’nun öncülüğünde gerçekleşti. Mahallesindeki yaklaşık 200 kişiyi Güvercinada Sitesi kafesinde bir araya getirerek Cumhur ittifakı adayı Fuat AKDOĞAN’a desteklerini resmen açıkladılar.

 

Toplantıya Fuat KDOĞAN ile birlikte  MHP ilçe başkanı Mustafa BAYRAKTAR da katıldı. Daha sonra AKP ilçe başkanının katılmasıyla beraber, Cumhur ittifakı adayı Fuat AKDOĞAN konuşmasını gerçekleştirdi

AKDOĞAN konuşmasına ; “Benim kendimi sizlere tanıtmama gerek var mı bilmiyorum, ama tanımayanlar için Ben Fuat AKDOĞAN Cumhur ittifakı Belediye Başkanı Adayınızım. Bundan önce iki dönem burada Belediye Başkanlığı yaptım. Aradan geçen 10 yıl sürecince siz değerli Kuşadası halkının da göstermiş olduğu teveccüh ile yeniden Cumhur ittifakı adayı oldum. Allah’ın izni ile sizlerde beni tekrar göreve getirirseniz bende sizlerin layık olduğunuz  bir  Kuşadası’nı Devletimizin desteğini de alarak daha yaşanılabilir bir hale getireceğimin sözünü veriyorum, yapacaklarımızın başında, tadı tuzlu, parası tuzlu  olan suyunuzun sorununu çözeceğim, Büyükşehir’in ucube yapısı olan alt geçiti, kapatacağım demiyorum ama üst tarafı tekrar eski haline getirerek ,insanların ve trafiğin akışını rahatlatacağız. Mahallenizdeki doğalgaz sorununun bir an evvel giderilmesi için harekete geçeceğiz. Hükümetin doğalgaz üzerinde durduğu bir çalışma var. Belirli bir kriteri kapsayan yerlerde, Doğalgazın evlere bağlantısını bundan böyle Belediye bizzat kendisi yapacak, Özel şirketler sadece binaya kadar getirecek sonrasını Belediye olarak biz yapacağız “dedi. Mahalle sakinlerinin sorularına içtenlikle cevap veren Cumhur İttifakı Adayı Fuat Akdoğan, mahalle sakinlerinin sorularının ardında,bu toplantının gerçekleştirmesini sağlayan Mustafa KARASU’ya bizzat teşekkür ederek “bu kalabalığı gördükten sonra omuzlarıma daha da sorumluluk yüklendi. Bu vatandaşlar hizmete açlar ve biz bu hizmeti onlara vereceğiz. Allah utandırmasın” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: