GenelGündemSiyaset

BÜLENT TEZCAN KENDİ BÖLGESİNDE İSTENİLMEYEN ADAM İLAN EDİLDİ.

ZOR DOSTUM ZOR ...!

BÜLENT TEZCAN’IN BU SEFER İŞİ ÇOK ZOR.

 

İlk defa 2011 Türkiye genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın milletvekili olarak meclise giren Tezcan, ne yazık seçmenlerini hep hayal kırıklığına uğrattı.

Her seçim zamanı bölgesinde oy alabilmek için halkın yanına uğrayan ve çeşitli vaatlerde bulunarak halktan oy almaya çalışan TEZCAN,vatandaşlara verdiği hiç bir vaadi yerine getirememiştir.

Bir çok CHP’li üyelerin ortak görüşü ise “Bülent TEZCAN yalnızca yerel seçimlerde genel merkezin kendisine verdiği yetkiyi kullanarak, istediği kişiyi aday yapmakla yetinip bu tür davranışının halk arasında nemalandığı iddiası ortalıkta dolaşmaktadır” görüşüne sahipler.

Millet vekilliği sürecinde seçim zamanı halkın içerisinde olan TEZCAN seçimler bittikten sonra, bir daha ki seçim zamanına kadar bölgesinde bulunan hiç bir CHP’linin yanına uğramadığı, seçim bölgelerinde kendisine belirlediği üç beş kişinin haricinde de hiç kimsenin ne yüzüne bakıyor nede sorunlarını çözüyor.

Son zamanlarda çoğu CHP’linin kendi sosyal sayfalarında isim vermeden Bülent TEZCAN’ı kast ederek hem kendi düşüncelerini hemde diğer partili üyelerinin ortak düşüncelerini sosyal medya sayfasında yaptıkları zehir zemberek açıklamalarla bulunmaları,

Bülent TEZCAN’ın artık miadının dolduğunun bölgede oy oranının gittikçe aşağılara doğru düştüğünü ve, Özellikle de bazı  gurupların Bülent TEZCAN’nın kendilerine verdiği taviz ve  tanıdığı törelansları kendi menfaatleri doğrultusunda çıkarları uğruna kullanmaları seçmeni iyiden iyiye çileden çıkarmış durumda.

Bundan sonraki seçimlerde artık ,parti içerisinde devşirme CHP’lilerin temizlenip, büyük  ATATÜRK’ün emanet ettiği  bu tertemiz partinin eskisi gibi  ATATÜRK ilke ve  inkılaplarının uygulana kadar hiç bir gerçek CHP’liden oy alamayacağı  kanısındalar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı